2017-03-26

garliava22Lietuvos moterų rankinio lygos pusfinalių antruosiuose susitikimuose staigmenų išvengta. Kaip ir prognozuota pergales šventė Kauno raj, HC „Garliava SM-Cascada“. ir Kauno „ACME-Žalgiris“. Šios dvi viena kitą puikiai pažįstančios ekipos ir susitiks Lietuvos moterų rankinio lygos finale, kurio startas jau balandžio 9 dieną. Ateinantį savaitgalį abi ekipos vyks į Gomelį, kur bus žaidžiamas finalinis Baltijos lygos etapas.

HC „Garliava SM-Cascada“ savajame pusfinalyje susitiko su Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ ekipa. Pirmajame mače garliavietės pergalę šventė tik po atkaklios kovos, tačiau namuose reikalus sutvarkė jau kur kas lengviau. Jau po pirmojo rungtynių kėlinio rezultatas buvo 23:14 reguliaraus sezono nugalėtojų naudai, o rungtynės baigėsi šeimininkių komandai laimint 41:29.Nugalėtojoms po 11 įvarčių pasiekė Laima Bernatavičiūtė ir Greta Rinkevičiūtė. Klaipėdos ekipai 12 taiklių metimų atliko Brigita Ivanauskaitė, kuri aikštelėje žengia dar tik pirmuosius žingsnius po sunkios patirtos traumos.
Čempionių titulą ginančios „ACME-Žalgiris“ daug vargo antrajame pusfinalyje taip pat nenori. Išvykoje Kauno merginos nugalėjo 32:48 ir užtikrintu žingsniu žengė į finalą. Vilniečių gretose pasižymėjo Erika Verbovik ir Gintarė Butkevičiūtė, pataikiusios po 8 kartus. Kauniečių gretose taikliausios buvo Audinga Kniubaitė ir Inesa Verbovik – po 10 įvarčių.

 

Varžybų rezultatai