11-ajame „Vivus.lt“ rankinio lygos ture favoritais bus svečių ekipos

2018-01-26

Vienuoliktasis Vivus.lt vyrų rankinio lygos turas leis atsakyti, kurios komandos dar miega po žiemos pertraukos, o kurios bandys per likusias rungtynes pagerinti savo pozicijas.

Sausio 27 d.

Varėnos „Ūla“ – Kauno „Granitas-Karys“

Ažuolo G. salė 13:00

urbons„Ūla“ šiame sezone kol kas turi surinkusi tik vieną tašką, o tai yra geras rodiklis, nusakantis kaip turėtų sektis rungtynės su čempionato lyderiais, kurie kol kas dar taškų nebarstė. Žiemos tarpsezoniu susilpnėję dzūkai vargu ar turės didelių ambicijų šioje dvikovoje. Nereikia abejoti, kad ekipa žais sau įprastą greitą rankinį, tačiau varžovas per galingas. Rungtynes kauniečiai turėtų pradėti susikaupę, susikrauti saugią persvarą ir ramiai pabaigti rungtynes. Šiemet kaip niekad pastaraisiais metais savimi pasitikinčiai ir užtikrintai rungtyniaujantis Kauno klubas yra akivaizdus dvikovos favoritas. Tą įrodo ir pirmosios tarpusavio rungtynės, kurias „Granitas-Karys“ laimėjo rezultatu 43:20.

Prognozė: 10-5-85

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Vilniaus VHC „Šviesa“

Sporto rūmai 14:00

siauliai vilniusŠiaulių ekipa praėjusiame ture namuose minimaliu skirtumu palaužė HC „Vilnių“. Pastaraisiais mėnesiais gerą žaidimą demonstruojantys šiauliečiai to paties sieks ir rungtynėse su „Šviesa“. Vis tik šį kartą varžovas stipresnis ir grėsmingesnis. Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Šviesa“ laimėjo 27:20. Tuomet, sezono pradžioje, vilniečių žaidimas buvo gerokai išsiderinęs, o pastaruoju metu jie įgauna vis geresnę sportinę formą. Šiauliečiai pastaruoju metu neblogai sužaidžia rungtynių pabaigas, kuomet rezultatas būna apylygis. Tai jų galimybė šiose rungtynėse. Jei pavyks nepaleisti vilniečių į priekį, tuomet rungtynių pabaiga gali būti itin karšta. Kol kas kiek ryškesniais favoritais reikia laikyti Vilniaus ekipą.

Prognozė: 30-10-60

KTU – Klaipėdos „Dragūnas“

Garliavos SC 15:00

Klaipėdos dragūnasPirmosiose sezone tarpusavio rungtynėse „Dragūnas“ sutriuškino savo varžovus rezultatu 41:21. Tuomet kauniečiai kalbėjo, kad trūko patirties, komanda „perdegė“ ir dėl to toks rezultatas. Iš tiesų, tikėtis panašaus vaizdo savaitgalį nevertėtų. „Dragūnas“ atrodo stipresnė ekipa ir savo favoritų statusą jie įrodys, vis tik taip lengva nebebus. KTU turėjo geras rungtynes praėjusiame ture, kuomet nugalėjo Alytaus klubą, tačiau šį kartą atvyksta aukštesnio kalibro ekipa. KTU ekipai nepasimesti rungtynėse padės šį sezoną sukaupta aukščiausių kovų patirtis, tačiau kol kas jie negali lygintis su  savo varžovais nei pagal patirtį, nei pagal pajėgumą.

Varžybų rezultatai