A.Malašinskas baigė Čempionų lygos sezoną

2016-03-28

998485_957155544361834_7658843516599388631_nAidenas Malašinskas ir Zaporižės „Motor“ baigė Čempionų lygos sezoną. Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse „Motor“ išvykoje pralaimėjo Vespremo MVM komandai 28:41 (14:23). Prieš savaitę Ukrainos čempionai varžovų pranašumą 24:29 pripažino ir žaisdami savo aikštėje.

Išvykoje „Motor“ priešinosi tik kelias pirmąsias minutes. Tačiau MVM greitai viską sustatė į savo vietas ir jau pirmojo kėlinio viduryje pradėjo sparčiai tolti 13:8, 17:8 ir t.t. Supratę, kad mačo likimas aiškus, abiejų komandų rankininkai nebesivargino gintis ir padovanojo sirgaliams įvarčių fiestą.

A.Malašinskas prie jos prisidėjo 3 taikliais metimais.

motorPer visą Čempionų lygos sezoną A.Malašinskas žaidė 9 rungtynes ir įmetė 38 įvarčius. Žiemą lietuvis kelias savaites negalėjo padėti savo komandai dėl traumos.

Tolyn žengusi MVM ketvirtfinalyje susitiks su Skopjės „Vardar“ komanda, kuri daug dramatiškesnėje dvikovoje palaužė Plocko „Wisla“ klubą. Į ketvirtfinalį taip pat pateko Paryžiaus PSG, „Barcelona“ (šioms dviem komandoms nereikėjo žaisti aštuntfinalyje), „Kiel“, Kielcų „Vive“, „Flensburg-Handewitt“ ir Zagrebo PPD.