A.Malašinsko komanda suklupo Šveicarijoje

2015-10-08

Zaporižės „Motor“ komandai, kurioje žaidžia Aidenas Malašinskas, Čempionų lygoje nepavyko iškovoti pirmosios pergalės išvykoje. „Motor“ rankininkai ketvirtadienį ketvirtojo turo rungtynes žaidė Šveicarijoje ir nusileido šios šalies čempionei Šafhauzeno „Kadetten“ ekipai 27:30 (8:15).

Mačui teisėjavo lietuviai Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis. Ukrainiečiai buvo labai nepatenkinti kai kuriais arbitrų sprendimais, o po mačo „Motor“ klubo interneto svetainė netiesiogiai apkaltino teisėjus palankumu Šveicarijos komandai.

Ukrainos klubo viltys buvo sužlugdytos pirmajame kėlinyje, kurio antroje pusėje „Kadetten“ lengvai rasdavo kelius prie svečių vartų ir įgijo solidų pranašumą. 15-ąją min. šeimininkai pirmavo tik 9:7, bet kitą 15 min. atkarpą laimėjo net 6:1. „Motor“ sukruto tik antrojo kėlinio viduryje, kai įmetė 5 įvarčius be atsako ir sumažino atsilikimą 24:27. Vis dėlto iki tol jau buvo prarasta per daug ir išlyginti rezultato nepavyko.

Po kirkšnies traumos ne visai atsigavęs A.Malašinskas įmetė 3 įvarčius. Iki pertraukos jis žaidė nedaug ir pasižymėjo tik neįmestu baudiniu. Antrajame kėlinyje lietuvis aikštėje praleido daugiau laiko, tačiau nebuvo labai aktyvus.

„Motor“ per 4 rungtynes surinko 4 taškus ir D grupėje dalijasi pirmąją vietą su „Skjern“ ir Skopjės „Metalurg“ klubais. Tiesa, „Skjern“ ir „Metalurg“ žaidė tik po trejas rungtynes, o ketvirtajame ture sekmadienį susitiks tarpusavyje.

Zaporižės komanda kitas rungtynes žais spalio 18 dieną išvykoje su „Elverum“.