„ACME – Žalgiris“ pranoko HC „Garliavos SM – Cascados“ merginas

2017-10-29

Sekmadienį įvyko Baltijos moterų rankinio lygos rungtynės tarp Kauno „ACME – Žalgirio“ bei Kauno raj. HC „Garliavos SM – Cascados“ ekipų. Praktiškai visų rungtynių metu pirmavę žalgirietės iškovojo pergalę rezultatu 35:29 (20:17).

zalgiris haleKauno rajono rankininkės šiame mače vertėsi be dviejų savo lyderių – Laimos Bernatavičiūtės vadovaujama Lietuvos vaikinų rinktinė šiuo metu dalyvauja Janio Grinbergo turnyre, o Emilė Aglinskaitė rungtynes praleido dėl traumos. „ACME – Žalgiris“ taip pat vertėsi be vis dar traumuotų Simonos Jaškunaitės bei Dovilės Ilčiūkaitės, o Gabrielė Vaičiūtė dalyvauja jaunučių varžybose Vilniuje.

Nepaisant itin svarbių netekčių intrigos šiose rungtynėse pakako. Puikiai puolime žaidusios „ACME – Žalgiris“ per pirmąjį rungtynių kėliny sugebėjo pelnyti net 20 įvarčių, į tai garliavietės atsakė 17 tikslių metimų, tad po pirmojo kėlinio rezultatas 20:17.

Antrojo kėlinio metu „ACME – Žalgirio“ persvara svyravo tarp 3-5 įvarčių, bet galutinai iniciatyvos „Garliava SM – Cascada“ niekaip nesugebėdavo. Nors puikiai vartuose žaidė garliavietė Benita Šliupaitė, tačiau pačių Kauno rajono rankininkių atakos dažnai strigdavo, o už visas klaidas „ACME – Žalgiris“ baudė greitais įvarčiais. Paskutinėmis rungtynių minutėmis nugalėtojas jau buvo aiškus – šiose rungtynėse pranašesnės buvo „ACME – Žalgiris“ merginos, kurios laimėjo rezultatu 35:29.

Šio turo metu abi Lietuvos komandos buvo laimėję prieš Gardino „Gorodnichanka“ merginas, tačiau nei vienai nepavyko laimėti prieš Lvovo klubą, kuris per tris dienas iškovojo 3 pergales. „ACME – Žalgiris“ šiame ture su dviem pergalėm liko antras, Garliava su viena pergale trečia, o Gardino merginos pergalių neiškovojo.

Kauno „ACME – Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 10,  Klaudija Šidlauskytė ir Grėta Burkaitė po 5, Martyna Vaitkutė 4, Inesa Verbovik, Gerda Trušytė,  Viltė Lubytė po 3, Simona Kazlauskaitė 2.

Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“: Kamilė Bušaitė 10, Evelina Dževerakaitė 7, Greta Valatkevičiūtė 5, Greta Rinkevičiūtė 3, Auksė Sviderskienė 2, Ugnė Slavėnaitė ir Urtė Mockevičiūtė po 1.