Aidenas Malašinskas ir Gerdas Babarskas tikisi gausaus sirgalių palaikymo

2017-05-01

_B9F8205Po vakarinės sekmadienio treniruotės vyriausiasis rinktinės treneris Artūras Juškėnas padėkojo daugeliui klubinės komandos žaidėjų už darbą treniruotėse, o jų vietą sudėtyje šiandien pakeitė užsienyje rungtyniaujantys pajėgiausi šalies rankininkai. Tiesa, prie komandos tik Belgijoje prisijungs dar vakar čempionų lygos rungtynes žaidęs Jonas Truchanovičius.

Šeštadienio treniruočių metu Lietuvos rankinio treneriai galėjo dalyvauti rinktinės treniruotėse ir susipažinti su jų metu taikoma metodika. Tarp treniruočių Artūras Juškėnas pravedė seminarą treneriams, o treniruočių metų buvo galimybe įsigilinti į jo žaidimo filosofiją bei treniravimo koncepciją.

Rytoj 18:15 val. Lietuvos rinktinė išskrenda į Belgiją, kur trečiadienį laukia svarbus mūšis su Belgijos nacionaline rinktine.

Prieš kelionę į Belgiją pakalbinome ką tik į Lietuvą atvykusius ir jau prie rinktinės prisijungusius Aideną Malašinską bei Gerdą Babarską. Abu jie teigė, jog gegužės 7 dieną vyksiančiose rungtynėse su Belgijos nacionaline komanda labai reikės ir sirgalių palaikymo.

Interviu su Gerdu Babarsku ir Aidenu Malašinsku žiūrėkite video reportaže.

Varžybų rezultatai