Antrajame kėlinyje subyrėjusi „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ neatsilaikė prieš „ACME – Žalgirį“

2017-11-23

Trečiadienio vakarą Lietuvos moterų rankinio lygoje sužaistos paskutiniosios pirmojo rato rungtynės, kuriose susitiko 2-3 vietas besidalinusios „ACME – Žalgirio“ bei „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ ekipos.

Namuose žaidusios vilnietės visą pirmąjį kėlinį su kaunietėmis žaidė įvartis į įvarti ir po pirmųjų 30 susitikimo minučių netgi pirmavo rezultatu 14:13.

Antrojo kėlinio pradžia šeimininkės taipogi nieko blogo nežadėjo.  Įpusėjus kėliniui „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ merginos vis dar buvo priekyje (22:21), tačiau tuomet vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. 7 minutes Vilniaus ekipa nesugebėjo užpulti „ACME – Žalgirio“ vartų, o pačios praleido 8 įvarčius. Po šios sausos atkarpos kaunietės jau pirmavo 22:29 ir savo pranašumo nebeiššvaistė. Galutinis rungtynių rezultatas 27:36 „ACME – Žalgirio“ naudai.

egle zalgiris

Po pirmojo varžybų rato pirmoje vietoje liko nepralaimėjusi „Garliava SM – Cacada“, antros „ACME – Žalgirio“ merginos, trečioje vietoje „Eglė – Šviesa – SM Tauras“, ketvirtos  „Alandeko Vichy“, penktos Šiaulių SM „Dubysa ŠSG“. Antrasis varžybų ratas startuos gruodžio 1 dieną, kuomet Vilniuje į kovą stos dvi šio miesto ekipos – „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ bei „Alandeko Vichy“.

Karolis Kaladinskas (Eglė – Šviesa – SM Tauras“ vyr. Treneris): „Nors rungtynes ir pralaimėjome dideliu rezultatu, bet realiai žaidimas vyko lygiai, o subyrėjome 7 minučių atkarpoje, per kurias išbarstėme ne tik turėtą pranašumą, bet ir ėmėme vytis varžoves. Pamatėme daug taisytinų dalykų, bet ir gerų situacijų, kurios suteikia pozityvo ateičiai, juk dar pasibaigė tik pirmasis ratas. Sveikinu varžoves su pelnyta pergale.“

Kauno „ACME – Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 9, Klaudija Šidlauskytė, Viltė Lubytė ir Inesa Verbovik po 6, Martyna Vaitkutė, Simona Kazlauskaitė ir Grėta Burkaitė po 2, Austėja Narauskaitė ir Gerda Trušytė po 1.

Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Rasa Mikalonytė 8, Aušra Šponė 5, Auksė Sviderskienė 4, Greta Sadauskaitė ir Repečkaitė po 3, Gabrielė Pereklytė 2, Greta Makovskytė ir Luka Jonaitytė po 1.

Varžybų rezultatai