Antroji nesėkmė iš eilės pasaulio studentų čempionate

2018-08-02

Kroatijoje vykstančiame pasaulio studentų čempionate Lietuvos rinktinė patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Lietuvaičiai trečiosiose grupės etapo rungtynėse rezultatu 28:21 nusileido čempionato šeimininkams kroatams.

ltu por

Pergalingai pirmenybes rungtynėmis su čekais pradėję Lietuvos studentai iš pradžių po atkaklios kovos turėjo pripažinti portugalų pranašumą (29:26), o šiandien rungtynėse su kroatais pralaimėta solidesniu skirtumu (28:21). Jau nuo rungtynių pradžios galingai žaidę kroatai per pirmąjį kėlinį susikrovė solidžią persvarą ir pirmavo rezultatu 17:8. Antrajame kėlinyje lietuvaičiai pagerino savąjį žaidimą, tačiau galutinai panaikinti atsilikimo neįstengė ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Paskutiniosiose grupės etapo rungtynėse Lietuvos rankininkai susitiks su varžovais iš Egipto. Vis tik net pergalė šiame mače mūsų rinktinės į pusfinalį išvesti jau negali. Laimėję Lietuvos rankininkai grupėje užimtų trečiąją vietą.

Šiame mače su Kroatija rezultatyviausiai žaidė Laurynas Simonavičius, kuris pelnė 7 įvarčius,  4 pridėjo Ignas Grigas, 3 kartus pasižymėjo Karolis Bliuvas.