Atmosfera rankinio lygoje kaista: į antrąją vietą pakilo Kauno „Granitas“

2017-02-22

Granitas-UtenaReguliariajam Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos sezonui palengva artėjant į pabaigą atmosfera turnyrinėje lentelėje kaista. Praėjusią savaitę čempionai iš Alytaus „Varsa-Stronglasas“ skaudžiai pralaimėjo sostinės „VHC Šviesos“ ekipai ir taip neteko dviejų taškų.

Trečiadienį tuo pasinaudojo sėkmingai rungtynes su Utenos komanda sužaidęs Kauno „Granitas-Karys“ ir iš trečiosios vietos šoktelėjo į antrąją. Sykiu tai tapo puikia dovana šiandien gimtadienį šventusiam granitiečių treneriui Valdemarui Novickiui.

Utenoje vykusiame susitikime „Granitas-Karys“ dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą – 23:12. Antrame kėlinyje kauniečiai žaidė dar užtikrinčiau, demonstravo gerą gynybą ir leido varžovams įmesti vos 7 įvarčius.

Taigi galutinis rezultatas 43:19 „Granitui“ atnešė ne tik pergalę, bet ir svarbius du taškus, kurie leido įsitaisyti aukštesnėje pozicijoje.

Utenos ekipą bandė gelbėti Matas Mecelica, realizavęs net 12 metimų (5 iš 7 m), po 2 pridėjo Tomas Čiužas ir Kasparas Ubeika, po 1 – Žilvinas Juzėnas, Eimantas Sinkevičius ir Karolis Ubeika.

„Granito“ gretose 8 kartus pasižymėjo Karolis Dambrauskas, 7 – Paulius Šarkauskas, 6 įvarčius pelnė Karolis Grigas, po 5 – Marius Kairys, Deivydas Virbauskas (1 iš 7 m) ir Manvydas Lazauskas.

Karolis Ubeika (HC „Utena“): „Varžybos buvo geros, tiesiog trūko poros sergančių žaidėjų, trūko vartininkų. Žaidimas nevyko taip, kaip norėtųsi. Pradžioje bandėme neatsilikti, bet to įvykdyti nepavyko, dėl to ir turime tokį rezultatą.“

Mindaugas Urbonas („Granitas-Karys“): „Rungtynėse žaidėjų lygis smarkiai skyrėsi. Laimėjome greitame puolime, išvengėme nereikalingų baudų, puikiai susitvarkėme puikiai. Viso to dėka ir laimėjome varžybas šitokiu rezultatu.“

Artimiausios Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynės vyks šį šeštadienį, vasario 25 d. Vilniuje susitiks HC „Vilnius“ ir turnyrinės lentelės lyderis Klaipėdos „Dragūnas“, Šiauliuose – „SM Dubysa-Gubernija“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“, Panevėžyje – „Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ ir Varėnos „Ūla“.

 

Varžybų rezultatai