Austrijos taurė – Vytauto Žiūro ir Tomo Eitučio rankose

2015-03-29

Už Lietuvos ribų rungtyniaujantys pajėgiausi Lietuvos rankininkai žiba savo klubuose ir skina skambias pergales. Austrijos taurės finalo rungtynėse susitiko du „lietuviškieji“ klubai – „Bregenz HB“ ir „Aon Fivers“. Bregenco ekipoje rungtyniauja Povilas Babarskas, o Vienos klube žaidžia Vytautas Žiūra ir Tomas Eitutis.

Rungtynės buvo vertos finalo. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 15:15.

Antrojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis Vytautui Žiūrai taikliu metimu pavyko išlyginti rezultatą – 29:29. Komandos žaidė pratęsimą ir čia jau geriau sekėsi „Aon Fivers“ rankininkams. Jie laimėjo rungtynes rezultatu 37:34 ir džiaugėsi iškovota Austrijos taure.

Vytautas Žiūra atliko 8 (2) taiklius metimus, Tomas Eitutis prie pergalės prisidėjo 6 įvarčiais. Povilas Babarskas pralaimėjusiems įmetė 5 įvarčius.