B. Ivanauskaitė: rinktinės žaidėjos nori sporto ir pasiekimų

2016-03-17

33Penktadienį Čekijoje startuoja atrankos į merginų iki dvidešimties metų pasaulio čempionatą turnyras. Jame grumsis ir Lietuvos merginų rinktinė, kurios varžovėmis bus Bulgarijos, Čekijos ir Vokietijos rinktinės.

Prieš svarbiausias rinktinės rungtynes mintimis pasidalino žaidėjos, jau spėjusios įgyti patirties į nacionalinėje moterų rinktinėje.

„Moterų rinktinėje visos treniruotės sunkios ir numatytos tik puolimui arba gynybai. Šioje rinktinėje yra kitaip, nes turime mažai laiko pasiruošimui, todėl per treniruotes dirbame gerindami tiek gynybą, tiek puolimą“, – treniruočių pobūdį lygino Brigita Ivanauskaitė.

Tuo tarpu Inesa Verbovik papasakojo apie žaidėjų nusiteikimą artėjančioms kovoms ir pasidalino įžvalgomis apie skirtingas atsakomybes atstovaujant skirtingų amžiaus grupių rinktinėms.9

„Visos merginos nusiteikusios rimtai, treniruotėse dirbame pilna jėga, o noro laimėti mums tikrai netrūksta. Čekijoje mūsų tikslas parodyti geriausią žaidimą, kokį galime šiai dienai. Kas liečia atsakomybes, didesnę naštą jaučiu savo amžiaus rinktinėje, kurioje ir trenerės reikalauja daugiau”, – apie didėjančią atsakomybę rinktinėje pasakojo žaidėja.

Brigita Ivanauskaitė pokalbio pabaigoje pripažino, jog rinktinės žaidėjos yra nusiteikusios kovoti.

Esame nusiteikusios kovoti ir norime pergalių. Merginos surinktos tos, kurios nori sporto ir pasiekimų“, – reziumavo jaunoji šalies rankinio talentė.

Tiesioginę rungtynių transliaciją iš Čekijos galėsite stebėti internete. Transliacijų nuorodos patalpintos pagrindiniame tvarkaraštyje.

Merginų rinktinės tvarkaraštis:
Penktadienį 16:30 Lietuva – Bulgarija
Šeštadienį 19:00 Čekija – Lietuva
Sekmadienį 14:30 Vokietija – Lietuva

Varžybų rezultatai