Baltijos lygoje skirtingi Lietuvos klubų pasirodymai

2016-01-24

Savaitgalį vykusiose Baltijos rankinio lygos kovose skirtingai sekėsi Klaipėdos „Dragūnui“ ir Kauno „Granitui-Gaja-Kariui“. Klaipėdiečiai išvykoje pralaimėjo abejas rungtynes Estijos klubams, tuo metu Kauno ekipa savo arenoje palaužė Baltarusijos klubus.

11140390_1012583495447503_3473590053688730385_nKauniečiai pastaruoju metu demonstruoja gerą sportinę formą. Šeštadienį 37:26 įveiktas HC Vityaz klubas iš Minsko, kuris prieš antrąjį kėlinį pirmavo 16:15. Nugalėtojams Modestas Štarolis ir Mindaugas Urbonas pelnė po šešis įvarčius, Paulius Orlovskis – penkis. Baltarusiams Nikita Ermashevichas pelnė septynis.

Antrose savaitgalio rungtynėse sekmadienį kauniečiai iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Šį kartą 41:25 (18:11) įveiktas HC „Meshkov“ iš Bresto. Kauniečiams įvarčius pelnė net trylika rankininkų, o geriausiai sekėsi Pauliui Orlovskiui ir Deivydui Virbauskui, kurie šešis kartus sėkmingai atakavo varžovų vartus. Bresto ekipai aštuonis įvarčius pelnė Artsiomas Selviasniukas.

12622080_1012583498780836_8960959849673815990_oGerokai prasčiau sekėsi šalies čempionams Klaipėdos „Dragūno“ rankininkams. Gerai pradėtose šeštadienio rungtynėse su HC „Viljandi“, kuriose po pirmojo kėlinio pirmauta 15:11, vis tik persvaros išlaikyti nepavyko ir po įtemptos kovos nusileista 26:25.Estams Varikas Ottas pelnė aštuonis, Jarve Kristo šešis įvarčius. Klaipėdiečiams penkis įvarčius pelnė Igoris Kopyšinskis, po keturis Lukas Simėnas ir Edvinas Vorobjovas.

Sekmadienį laukė HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ ekipa. Ir šį kartą laimėtas pirmasis kėlinys, bet po dviejų rezultatas buvo nepalankus Lietuvos ekipai – 32:27 (13:14). Varžovams aštuonis įvarčius pelnė Marko Slastinovkis. Klaipėdiečius į priekį vėl tempė L. Simėnas ir I. Kopyšinskis pelnę po šešis įvarčius.