Baltijos lygos startas Lietuvos ekipoms susiklostė skirtingai

2017-10-27

Penktadienį Kauno sporto halėje startavo Baltijos moterų rankinio lyga. Šiais metais šioje lygoje dalyvauja praėjusių metų mūsų šalies čempionės Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ bei vicečempionės Kauno „ACME – Žalgiris“.

Pirmosios savąsias rungtynės penktadienį žaidė Garliavos merginos, kurioms teko susigrumti su Gardino „Gorodnichanka“ klubu. Net ir be Laimos Bernatavičiūtės rungtyniavusi Kauno rajono komanda varžovėms vilčių nesuteikė jau nuo pirmųjų susitikimo minučių. Greitai žaidusi Lietuvos komanda atitrūko nuo oponenčių ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 22:13.

Garliava halėj

Po ilgosios pertraukos „Garliava SM –  Cascada“ apsukų nemažino. Didelę rotaciją taikiusi šalies čempionių komanda ir toliau didino persvarą, o nuaidėjus finaliniam švilpukui pergalę šventė rezultatu 44:28. Rytoj garliaviečių 17:00 val. laukia jau kur kas rimtesnis varžovas – Lvovo „Galychanka“ ekipa.

„Garliava SM – Cascada“ : Karolina Sparnauskaitė 9, Kamilė Bušaitė 8, Justina Zenkovaitė ir Auksė Sviderskienė po 6, Eglė Laurinavičiūtė 5, Greta Rinkevičiūtė 3.

„Gorodnichanka“:  Veronika Lukashevic Daria Kahanets ir Yanina Yeliseyeva po 4.

Ne taip sėkmingai Baltijos lygoje startavo Kauno „ACME – Žalgiris“ klubas. Kaunietės nors ilgą laiką ir priešinosi Lvovo „Galychanka“ klubui, tačiau pergalės iškovoti nepavyko.

Pirmajame kėlinyje kaunietės varžovėms toli pabėgti neleido ir likus minutei iki pirmojo kėlinio pabaigos atsilikinėjo dar tik 1 įvarčiu (14:13), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė viešnios iš Lvovo ir po 30 minučių 16:30 „ACME – Žalgiris“ atsilikinėjo.

lvovasAntrajame kėlinyje pradėjo strigti žalgiriečių puolimas, o varžovės už klaidas baudė negailestingai – įvarčiais. „ACME – Žalgiriui“ taip ir nebepavyko sugrąžinti intrigos šiame mače ir pralaimėta buvo rezultatu 29:21. Rytoj kaunietės turės puikią progą reabilitacijai, kadangi jų varžovėmis bus Gardino „Gorodnichanka“ merginos.

Kauno „ACME – Žalgiris“: Inesa Verbovik 8, Audinga Kniubaitė ir Klaudija Šidlauskytė po 4, Simona Kazlauskaitė ir Martyna Vaitkutė po 2.

„Galychanka“:  Natalya Stryukova 5, Marina Konovalova ir Natalya Savchyn po 5, Natalya Volovnik 4.