Baltijos lygos starte pergales šventė dvi iš trijų Lietuvos ekipų

2018-09-30

Savaitgalį startavusioje Baltijos rankinio lygoje pergalėmis galėjo džiaugtis du iš trijų Lietuvos klubų. Klaipėdos „Dragūnas“ šeštadienį namie 30:18 įveikė estų „Kehra/Horizon“ ekipą, o „Šviesos“ ir „Granito – Kario“ pirmąją šio sezono akistatą Kaune laimėjo vilniečiai 30:26.

bliuvas

Klaipėdos „Dragūnas“, kuris šį sezoną pasikeitus varžybų sistemai, žaidžia stipresnėje A grupėje pirmosiose sezono rungtynėse daug vargo neturėjo. Klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje prieš estus jau po pirmojo kėlinio pirmavo 15:7, o per antrąjį kėlinį tik dar labiau padidino savo persvarą. Per antrąjį kėlinį klaipėdiečiai tik dar labiau atitolo ir laimėjo užtikrintai 30:18.

Rezultatyviausias „Dragūno“ gretose buvo Karolis Bliuvas – 9 įvarčiai, po 4 pelnė Romeo Eyebe ir Karolis Stropus, 3 kartus pasižymėjo Arvydas Bučius ir Lukas Juškėnas. Kitas rungtynes prieš Minsko „SKA“ klaipėdiečiai žais namie lapkričio 9 dieną.

Šį sezoną „Granitas – Karys“ ir VHC „Šviesa“ susitiks ne tik Lietuvos ir Baltijos lygose, bet ir EHF Iššūkio taurės varžybose. Pirmoji šių komandų akistata įvykusi sekmadienį Kauno sporto halėje baigėsi „Šviesos“ pergale 30:26 (14:13).

Į pirmąją pergalę „Šviesą“ vedė Karolis Antanavičius – 10 įvarčių, 6 kartus pasižymėjo Valdas Drabavičius, 5 – Šarūnas Ugianskis. Kauno klube rezultatyviausias su 9 įvarčiais buvo Modestas Štarolis, 5 kartus į vartus tiksliai metė Paulius Šarkauskas. Lapkričio 10 dieną „Šviesa“ namie priims „Celtnieks“ rankininkus, o „Granitas tą pačia dieną namie susitiks su Dobelės „Tenax“ ekipa.