Čempionų lygoje – A.Malašinsko trauma ir P.Babarsko pralaimėjimas

2015-10-18

Čempionų lygaAidenas Malašinskas rengdamasis Čempionų lygos rungtynėms patyrė čiurnos traumą, bet Zaporižės „Motor“ komanda net žaisdama be vieno geriausių rankininkų iškovojo pirmąją pergalę svečiuose. Ukrainos čempionai Norvegijoje po permainingos kovos nugalėjo „Elverum“ klubą 30:29 (12:15).

Prasčiau sekėsi Celės „Pivovarna Laško“ ekipai, kurioje žaidžia Povilas Babarskas. Slovėnijos čempionai namie 30:32 (15:16) nusileido turtingiausiam Europos klubui Paryžiaus PSG. P.Babarskas rungtyniavo trumpai ir nė karto nemetė į vartus.

Celės rankininkai per visas rungtynes nė sykio nebuvo išsiveržę į priekį. Tiesa, jie smarkiai neatsiliko ir 16,5 mln. eurų biudžetą turintis PSG klubas dažniausiai pirmavo vos 1-3 įvarčių skirtumu. Tik antrojo kėlinio viduryje svečiams iš Prancūzijos pavyko labiau nutolti ir padidinti pranašumą iki 5 įvarčių 30:25.

„Pivovarna Laško“ patyrė ketvirtąją iš eilės nesėkmę. Celės komanda turi 2 taškus, po 5 turų A grupėje užima septintąją vietą ir lenkia tik visas rungtynes pralaimėjusį Stambulo „Besiktas“ klubą.

Į atkrintamąsias varžybas iš šios grupės pateks šešios komandos. „Pivovarna Laško“ nuo šeštojoje vietoje esančios Plocko „Wisla“ atsilieka vienu tašku.

A.Malašinskas čiurną susižeidė jau Norvegijoje, per šeštadienį surengtą treniruotę. Gydytojų manymu „Motor“ puolimo lyderis negalės žaisti apie dvi savaites, tad jam teks praleisti ir kito turo rungtynes. Jose kitą šeštadienį Ukrainos čempionai dar kartą, bet jau savo aikštėje Brovaruose susitiks su „Elverum“.

Rungtynes išvykoje Zaporižės rankininkai pradėjo jau tradiciškai prastai ir pirmojo kėlinio viduryje atsiliko 3:7. Tačiau „Motor“ greitai atsitiesė, nebeleido varžovams didinti persvaros, o po pertraukos patys įjungė aukštesnę pavarą ir vos prasidėjus antrajam kėliniui po 4 paeiliui įvarčių persvėrė rezultatą.

Puolimo lyderio estafetę iš A.Malašinsko perėmė baltarusis Barysas Puchovskis. Jis įmetė net 11 įvarčių.

„Motor“ per 5 rungtynes surinko 6 taškus ir D grupėje dalijasi antrąją vietą su „Baia Mare“ klubu. Pirmauja 8 taškus turintis „Skjern“. Į kitą etapą iš šios grupės pateks dvi komandos.

„Pažvelgę į lentelę galite pamatyti, kokia lygi yra mūsų grupė. Sunku žaisti išvykose, kur šeimininkus palaiko jų sirgaliai. Tačiau norint užimti vieną iš dviejų pirmųjų vietų būtina laimėti ir svečiuose“, – grupėje susiklosčiusią situaciją apibūdino „Motor“ treneris Mykola Stepanecas.