Čempionų lygoje abu lietuviai buvo tarp pralaimėjusių

2015-09-27

Zaporižės „Motor“ Aideno Malašinsko metimai dažnai pasiekdavo tikslą, bet jo komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės Čempionų lygoje. Svarbiausio žemyno turnyro antrajame ture Zaporižės „Motor“ su 7 įvarčius įmetusiu A.Malašinsku išvykoje nusileido „Baia Mare“ ekipai 30:35 (14:18).

Nesėkmę patyrė ir Celės „Pivovarna Laško“, kuriai atstovauja Povilas Babarskas. Slovėnijos čempionai namie labai apmaudžiai pralaimėjo Zagrebo PPD klubui 20:21 (10:9), o P.Babarskas įmetė 1 įvartį.

Celės komanda šeštadienį beveik visas rungtynes pirmavo, o svečiai iš Zagrebo tik keliskart lygino rezultatą. Vis dėlto 58-ąją minutę PPD pirmą kartą išsiveržė į priekį 21:20 ir išsauojo pranašumą.

Pabaigoje „Pivovarna Laško“ neįmetė baudinio ir nesugebėjo pasinaudoti tuo, kad varžovai dvi paskutines minutes žaidė be vieno, o paskutines 18 sekundžių – net be dviejų pašalintų rankininkų.

Beje, Slovėnijos čempionai turėdami žaidėjo pranašumą labai prastai rungtyniavo ir iki tol. Tiek pirmojo, tiek antrojo kėlinio viduryje Zagrebo ekipa spurtą pradėjo ir rezultatą išlygino žaisdama ne visos sudėties. Tuo metu PPD keitė vartininką aikštės žaidėju ir pelnė įvarčius, o „Pivovarna Laško“ net triskart bandė įmesti kamuolį į tuščius varžovų vartus. Du metimai iš aikštės vidurio buvo per silpni ir kamuolį pagavo gynėjas, o trečią kartą beveik nuo savos vartininko aikštelės sviestas kamuolys pralėkė prie pat virpsto.

„Patys padovanojome varžovams pergalę. Mūsų rankininkams trūksta patirties, pabaigoje jie žaidė visai ne taip, kaip tarėmės. Deja, visai rungtynes prastokai puolėme, neįmetėme iš gerų padėčių, net ir baudinių, darėme vaikiškų klaidų. O kai komanda pati nepasinaudoja galimybėmis, tai paveikia psichologiškai“, – kalbėjo „Pivovarna Laško“ treneris Branko Tamše.

Celės „Pivovarna Laško“Šios rungtynės Celėje kėlė padidintą susidomėjimą ne vien dėl to, jog atvyko kaimyninės šalies komanda. PPD rankininkus treniruoja Slovėnijos rinktinės strategas Veselinas Vujovičius, o „Pivovarna Laško“ aprangą vilki daug jaunų slovėnų žaidėjų, kurie beldžiasi į rinktinės duris arba jas ką tik pravėrė.

„Motor“ ekipai jos varžovai iš Rumunijos sekmadienį nepaliko jokių vilčių pasiekti teigiamą rezultatą. Baja Marės rankininkai jau 7-ąją minutę įgijo trijų įvarčių persvarą 6:3 ir nuo tada beveik visą laiką pirmavo trimis arba keturiais įvarčiais, o pabaigoje skirtumą dar padidino.

Ir „Pivovarna Laško“, ir „Motor“ per du turus surinko po 2 taškus. Kitą šeštadienį „Pivovarna Laško“ namie žais su Plocko „Wisla“, sekmadienį „Motor“ irgi namie – su „Skjern“.