Du lietuviai kūrė sensaciją Austrijos lygoje

2015-09-03

komandaa beno

Jonas Truchanovičius bei Benas Petreikis įmetė daugiau nei pusę komandos įvarčių ir Romo Magelinsko treniruojama Leobeno „Union“ pateikė pirmą griausmingą sensaciją Austrijos lygoje.

Lietuvių komanda trečiadienį išvykoje nugalėjo čempiono vardą ginantį Hardo „Alpla“ klubą 28:26. Leobeno rankininkai pribloškė varžovus pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 20:12. Po pertraukos Hardo ekipa pagerino gynybą ir pradėjo vytis, bet laiko neužteko.

J.Truchanovičius prie pirmosios sezono pergalės prisidėjo 8 įvarčiais, B.Petreikis – 7.

„Įspėjau savo žaidėjus, kad „Union“ stipri komanda, bet jie negalėjo patikėti, kad varžovai atsities po triuškinamo pralaimėjimo pirmajame ture“, – sakė „Alpla“ treneris Markusas Burgeris. jonas

Hardo ekipai, kurioje nebuvo registruotas Daugirdas Dilys, šios rungtynės buvo paskutinė repeticija prieš Čempionų lygos atrankos turnyrą. Dėl bilieto į pagrindinį žemyno turnyrą „Alpla“ savaitgalį kovos su „Elverum“ (Norvegija), Gelėno „Lions“ (Nyderlandai) ir Banios Lukos „Borac“ (Bosnija ir Hercegovina) klubais. Varžybos vyks Bania Lukoje.

Lietuviai svetur (rugsėjo 2 d. rezultatai)

Austrijos lyga
2 turas
Hardo „Alpla“ (Dilys neregistruotas) – Leobeno „Union“ (Truchanovičius 8, Petreikis 7) 26:28.