Dvyliktajame Vivus.lt Lietuvos vyrų rankinio lygos ture dalies favoritų laukia rimti išbandymai, tuo metu kiti turėtų įsirašyti įtikinamas pergales.

2017-02-01

Dvyliktajame  Vivus.lt Lietuvos vyrų rankinio lygos ture dalies favoritų laukia rimti išbandymai, tuo metu kiti turėtų įsirašyti įtikinamas pergales. Šį kartą ilsėsis Varėnos „Ūla“.

Vasario 1 d.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – HC „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“

Sporto rūmai 19:00

Pirmajame rate alytiškiai išvykoje itin daug vargo neturėjo – 27:20. Vis tik šį kartą galima laukti ir solidesnės pergalės. Geriausia čempionato gynyba prieš vieną prasčiausių puolimų. Tai turėtų būti gera proga „nepersidirbti“ Alytaus ekipos lyderiams ir suteikti daugiau šansų pasireikšti jaunimui, kuris jau dabar įrodinėja, kad pasitraukus lyderiams, jie bus pasiruošę užimti jų vietas. Jei Šarūnas Bunevičius, Irmantas Asakavičius, Lukas Feoktistovas žais užtikrintai, o komanda išlaikys saugų atstumą nuo varžovų, visi jie turėtų gauti pakankamai „minučių“ aikštėje.

 

Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“

SM Tauras 19:00klaipedosdragunas

Šias dvi ekipas, ko gero, reikėtų laikyti greičiausią rankinį lygoje propaguojančiomis komandomis. Pirmoji tarpusavio dvikova Klaipėdoje baigėsi šeimininkų pergale 34:29, o tai tarsi parodo, kad vilniečiai gali kautis su pajūrio atstovais. Tiesa, koją gali kišti šį kartą kiek neįprasta namų arena. Paprastai rungtynes vilniečiai žaidžia LEU salėje. Bet kokiu atveju, jei šypsosis sėkmė, vilniečiai gali atimti taškų iš kol kas vienintelės šiame sezone jų nepraradusios Klaipėdos ekipos. Tuo metu klaipėdiečiai, kad ir kaip tai keistai beskambėtų, gali išnaudoti savo patirtį. Sąlyginai jauna ekipa turi įvairesnių kovų patirties, tad tai gali būti svarbus faktorius. Nepamirškime ir trenerio Artūro Juškėno – jau ne vienerius metus jis paprastai laimi rungtynes ne tik švieslentėje, bet ir taktiškai. Laukia įdomi dvikova tarp daug panašumų turinčių ekipų.

 

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Kauno „Granitas-Karys“

Šiaulių sporto rūmai 19:00

Tai gali būti įdomiausia turo dvikova. Nors pastaruoju metu Šiaulių ekipa pateko į duobę, jiems norėsis įrodyti, kad tai atsitiktinumas. Rungtynės namuose su vienais iš čempionato favoritų nėra tinkamiausias reabilitacijos po pralaimėjimų procesas, bet mesti iššūkį Kauno ekipai galima. Juolab, kad pastaraisiais metais „Granitas“ karts nuo karto pralaimi panašaus pajėgumo ar kiek silpnesnėms ekipoms. Pirmojoje dvikovoje Kaune jie šventė pergalę rezultatu 33:28. Šį kartą lengviau tikrai nebus. Tiesa, turima sudėtis ir patirties bagažas bei ilgas suolas jiems suteikia aiškų favoritų statusą. Bet tai dar reikės įrodyti aikštėje.

 

Vasario 4 d.

Utenos HC „Utena“ – Vilniaus HC „Vilnius“

Utenos Daugiafunkcinis SP.K. 13:00

Pirmojoje tarpusavio dvikovoje Utenos ekipa patyrė itin skaudų pralaimėjimą rezultatu 41:14. Šį kartą namų arenoje toks likimas ištikti neturėtų, vis tik kovoti dėl pergalės bus sunku. Pastaruoju metu žaidimo ritmą „pagavę“ vilniečiai iškovojo pergales prieš šalia turnyrinėje lentelėje esančias ekipas. Tad mūšis su kol kas nė taško čempionate neiškovojusiu Utenos klubus turėtų būti lengvas pasivaikščiojimas. Daugiausiai, ką šiose rungtynėse gali prarasti vilniečiai – žaidėjus, dėl patirtų traumų. Tikėtina, kad lyderiai bus saugomi, o daugiau pasireikšti gaus mažiau rungtyniaujantys rankininkai. Tai šansas Utenos ekipai namuose garbingai pasipriešinti šiuo metu į trečiąją poziciją reguliariajame sezone nusitaikiusius HC „Vilnius“ rankininkus.

Varžybų rezultatai