„Eglė – Šviesa – SM Tauras“ per žingsnį nuo bronzos

2018-05-08

Antradienį Vilniuje startavo Lietuvos moterų rankinio lygos mažojo finalo serija iki dviejų pergalių. Dėl trečiosios vietos šiais metais kaunasi dvi sostinės ekipos – „Alndeko – Vichy“ ir „Eglė – Šviesa – SM Tauras“. Pirmajame mače favoričių statusą įrodė „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ ir šventė pergalę 31:21 (13:12).

eglė šviesa 3 vt

Praėjusiais metais šios dvi Vilniaus komandos susitiko lygos ketvirtfinaly ir tuomet kiek netikėtai nugalėjo „Alandeko – Vichy“ merginos. Savų sąskaitų tarpusavyje turinčių Vilniaus komandų dvikova dėl bronzos prasidėjo lygia ir atkaklia kova. Nors „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ buvo atitolę net iki 5 įvarčių (13:8), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė „Alandeko – Vichy“ merginos ir po pirmojo kėlinio ekipas skyrė vos vienas įvartis (13:12).

Antrajame kėlinyje vis tik išryškėjo „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ pranašumas. Drausmingai žaidę vilnietės atitolo ir vietos intrigai rungtynių pabaigoje nepaliko. „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ iškovojo pergalę 31:21 ir atsidūrė per žingsnį nuo moterų čempionato bronzos.

Antrosios šių komandų rungtynės gegužės 12 dieną 19:00 jau „Alandeko – Vichy“ namuose. Tuo tarpu rytoj Kauno sporto halėje startuoja Lietuvos moterų rankinio lygos finalai. 17:30 val. seriją iki trijų pergalių pradės pastaruoju metu Lietuvoje dominuojančios ekipos – Kauno „ACME – Žalgiris“ ir Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“.

„Alandeko – Vichy“: Ieva Balčiūtė  ir Eglė Burakauskaitė po 4, Ana Dovidienė 3, Greta Noreikaitė, Aistė Malinauskaitė, Laura Lapinskaitė po 2.

„Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Aušra Šponė, Auksė Sviderskienė, Rasa Mikalonytė po 6, Rita Repečkaitė 4, Inga Sadauskaitė ir Deimantė Pupšytė po 3.