Europos čempionate jaunosios rankininkės startavo nesėkme

2015-07-23
persisted.2c3b1105-5154-7438-3d73-8866c7becc2c._ABS1459

Akimirka iš rungtynių

Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinė nesėkme startavo Europos čempionate. Pirmosiose grupės rungtynėse nusileista Makedonijos bendraamžėms rezultatu 31-27.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 15-13 makedonių naudai. Antrajame kėlinyje mūsų rankininkėms nepavyko perlaužti rungtynių eigos ir aikštę teko palikti nuleistomis galvomis.

persisted.e251d308-3610-974b-43e4-bff4ffe00fd8._ABS1546

Geriausia Lietuvos rinktinės žaidėja Gerda Trušytė

Rezultatyviausios lietuvaičių gretose buvo Brigita Ivanauskaitė ir Gerda Trušytė pelniusios po septynis įvarčius. Pastaroji rankininkė pripažinta geriausia žaidėja Lietuvos rinktinėje. Tris įvarčius pridėjo Greta Burkaitė, po du pelnė Greta Rinkevičiūtė, Neringa Gudaitytė ir Inesa Verbovik. Po vieną – Emilė Aglinskaitė, Simona Jaškūnaitė, Erika Drulytė ir Viktorija Nadzeikaitė.

Varžovių gretose išsiskyrė Sara Ristovska pelniusi 8 įvarčius ir Natasha Nolevska pridėjusi septynis.

Lietuvės net devynis kartus buvo pašalintos dviem minutėm. Varžovės tokių nuobaudų susilaukė penkis kartus. Makedonietės dažniau atakavo nuo septynių metrų žymos – penki tikslūs metimai iš aštuonių. Lietuvės tokiu būdu pelnė du įvarčius iš trijų bandymų.