Europos turnyruose žais du Lietuvos klubai

2015-07-15

ehf

Žygiuoti į Europą šiais metais rengiasi tik du Lietuvos klubai. Kaip ir užpernai bei pernai, paraiškas dalyvauti žemyno turnyruose padavė tik Lietuvos čempionai: vyrų Klaipėdos „Dragūnas“ ir moterų Kauno „ACME-Žalgiris“.

Abi mūsų šalies komandos varžysis EHF taurės turnyruose.

Vyrų EHF taurės turnyre dalyvaus 60 komandų. „Dragūnas“ varžybas pradės pirmajame atrankos etape, kurio rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 5-6 ir 12-13 dienomis. Iš viso pirmajame atrankos etape rungtyniaus 24 komandos, o traukiant burtus klaipėdiečiai pateks į stipresnįjį krepšelį.

Moterų EHF taurės turnyre kovos 46 komandos. „Žalgiris“ startuos pirmajame etape, kurio mačai vyks spalio 17-18 ir 24-25 dienomis. Per burtus kaunietės bus silpnesniajame krepšelyje.

Abiejų turnyrų burtai bus traukiami liepos 21 dieną Vienoje.

Praėjusį sezoną „Dragūnas“ EHF taurės pirmajame etape pralaimėjo „Bregenz“ klubui. Klaipėdos komanda abejas rungtynes žaidė išvykoje ir nusileido Austrijos komandai 24:28 ir 26:36.

Klaipėdiečiams geriau sekėsi užpernai. Tada jie pirmajame etape nugalėjo „Kaerjeng“ klubą iš Liuksemburgo, o antrajame pralaimėjo Bakeu „Stiinta“ iš Rumunijos. Beje, „Dragūnas“ su „Kaerjeng“ gali susitikti ir šiais metais.

„Žalgiris“ praėjusį sezoną EHF taurės pirmajame etape nusileido Minsko BNTU-BelAZ komandai 20:32 ir 23:28. Užpernai kaunietės EHF taurės turnyre irgi užkliuvo už pirmojo barjero – Užhorodo „Karpaty“ komandos iš Ukrainos.

 

Varžybų rezultatai