Finalo serija keliasi į Klaipėdą ir Garliavą

2016-05-19

Trečiadienį įvyko trečiosios moterų lygos finalų serijų rungtynės. Didžiajame finale susitiko Kauno ,,ACME-Žalgiris’’ ir HC ,,Garliavos SM-CASCADA’’ komandos. Kovoje dėl trečiosios vietos savo jėgas surėmė Vilniaus LEU ,,Šviesa-Eglė’’ ir Klaipėdos ,,Dragūnas-Viesulas’’ ekipos.

13271955_1299091996772245_1556679727_o

Kovoje dėl čempionių vardo serijos rezultatas prieš šias rungtynes buvo lygus 1:1. Tiek Kauno, tiek Garliavos ekipos pasiekė dramatiškas pergales savo namų arenose. Trečiasis susitikimas vyko Kauno ,,ACME-Žalgiris’’ LSMU LVA sporto rūmuose. Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo Kauno ,,ACME-Žalgiris’’ komandos spurtu 4:0. Kiek vėliau svečių komandai iš Garliavos pavyko pelnyti pirmuosius įvarčius ir sušvelninti rezultatą 6:2. Įpusėjus pirmajam susitikimo kėliniui rezultatas tapo lygus ir HC ,,Garliavos SM-CASCADA’’ ekipai pavyko persverti rezultatą į savo pusę. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 15:17. Antroji susitikimo pusė prasidėjo keliomis garliaviečių klaidomis, kuriomis puikiai pasinaudojo Kauno ,,ACME-Žalgiris’’ ekipa ir rezultatą išlygino 17:17. Kauniečių kolektyvas po atkaklios kovos antrajame kėlinyje palaužė HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos pasipriešinimą rezultatu 31:28(15:17) ir išsiveržė į priekį serijoje iki trijų pergalių rezultatu 2:1. Ketvirtasis komandų susitikimas vyks Garliavoje, gegužės 21d. 13:00val.

13241688_1299092023438909_155342699_o

Kauno „ACME-Žalgiris“ komandos vyr. treneris Antanas Skarbalius paklaustas , kodėl abiejų kėlinių pradžia buvo jo komandai sėkmingesnė, ypač pirmoji dvikovos pusė, atsakė, kad abu klubai yra lygiaverčiai, todėl menki dalykai nusveria persvarą bei rungtynių eigą į vieną ar kitą pusę.

„Abiejų komandų pajėgumai yra apylygiai, todėl padarius keletą klaidų ir rezultatas kaip mat pasikeičia į priešingą pusę. Tikrai susitikimą pradėjome gerai ir turėjome kelių įvarčių 6:2, 7:3 pranašumą , bet užteko vieną ar du kartus netiksliai atlikti perdavimą ir varžovės suskubo tuo pasinaudoti. Jos ne tik sugebėjo rezultatą išlyginti, bet ir laimėjo pirmąją rungtynių dalį 17:15. Antroje rungtynių pusėje reikėjo nemažai paplušėti, kad pakeisti įvykių eigą aikštelėje. Pavyko antrojo kėlinio pradžioje per šešetą minučių ne tik atstatyti pusiausvyrą, bet ir išsiveržti į priekį (21:18). Vėliau vartininkė Kristina Kvedarienė atrėmė du varžovių smūgius nuo 7m. Žymos., Taip pat pabandėme įzoliuoti varžovių pavojingiausią puolėją Dianą Šatkauskaitę, kurią dengėme asmeniškai. Tai davė teigiamą rezultatą ir trečiose rungtynėse iškovojome nelengvą pergalę bei persvėrėme mačo rezultatą 2:1“,- po rungtynių sakė žalgiriečių vyr.treneris Antanas Skarbalius.

HC „Garliava SM-CASCADA“ rezultatyvumu išsiskyrė Laima Bernatavičiūtė (8įv.), Diana Šatkauskaitė (7įv.), Laura Masiulevičiūtė ir Emilė Aglinskaitė (po 5įv.), Greta Rinkevičiūtė (3įv.).

„ACME-Žalgiris“ taikliai žaidė Simona Kazlauskaitė (8įv.), Dovilė Ilčiukaitė (7įv.), Audinga Kniubaitė (6įv.), Inesa Verbovik (5įv.), Gabija Vidūnaitė (4įv.), Daiva Drevinskienė (1įv.).

Serijoje dėl bronzos medalių rezultatas taip pat buvo lygus 1:1. Šioje poroje abi komandos patyrė pralaimėjimus savo namų arenose, tačiau pasiekė pergales išvykoje. Trečiasis mažojo finalo serijos susitikimas vyko Vilniuje. Pirmoje rungtynių dalyje kovingesnės buvo Klaipėdos ,,Dragūnas-Viesulas’’ ekipa, kuri nuo pirmųjų susitikimo minučių leido suprasti, jog tikrai neketina lengvai pasiduoti kovoje dėl trečiosios vietos. Po pirmųjų 30min. priekyje buvo svečių komanda iš Klaipėdos rezultatu 14:16. Prasidėjus antrajam susitikimo kėliniui rungtynių tempą pradėjo diktuoti šeimininkių Vilniaus ,,Šviesa-Eglė’’ komanda, kuri sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 27:24(14:16). Vilnietės išsiveržė į priekį serijoje iki trijų pergalių rezultatu 2:1. Sekanti komandų susitikimas vyks Klaipėdoje, gegužės 21d. 14:00val.

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas’’ tiksliai rungtyniavo Brigita Ivanauskaitė (12įv.), Roberta Ivanauskaitė, Austėja Rimkutė ir Dovilė Mižutytė (po 3įv.), Skirmantė Pociūtė (2įv.), Fausta Abrutytė (1įv.).

Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ ekipoje tiksliai rungtyniavo RasaMikalonytė (10įv.), Indrė Norvilytė (7įv.), Aleksandra Sidoravičiūtė (5įv.), Asta Čižaitė ir Rita Repečkaitė (po 2įv.), Gabrielė Pereklytė (1įv.).