Galimybė I lygos klubams kas mėnesį gauti daugiau nei 1000 litų!

2014-10-22

UAB „EMSI“, būdama LRF rėmėju, Jūsų klubui siūlo išskirtinę galimybę turėti papildomą finansavimo šaltinį. Iš klubo (tiksliau klubo narių), tai pareikalaus minimalių pastangų ir šiek tiek bendravimo įgūdžių.

Siūlome EMSI nuolaidų korteles su 20 ct/l nuolaida. Klubui galime išduoti iki 150 vnt. nuolaidų kortelių.

Nuolaidų kortelėje užprogramuojama 15 ct/l nuolaida, o 5 ct grįžta į klubo sąskaitą kiekvieno mėnesio pabaigoje už kiekvieną įpiltą degalų litrą su klubui išduota EMSI nuolaidų kortele.

Kodėl 15 ct/l? Nes šiandien visos EMSI platinamos nuolaidų kortelės, o tokių jau virš 100000 vnt., turi 12 ct/l nuolaidą. Tokiu būdu Jūsų klubo nuolaidų kortelių naudotojai nebus diskriminuojami turėdami EMSI nuolaidų kortelę, o svarbiausia – asmeniškai galės prisijungti prie savo klubo palaikymo, rėmimo ir klestėjimo.

PAVYZDŽIUI: Statistiškai Lietuvoje vienas šeimos ūkis įsipila 100-120 litrų degalų per mėnesį. Klubui tikslingai išdalinus 150 vnt. EMSI nuolaidų kortelių (klubo personalo, rankininkų šeimos nariai, draugai, sirgaliai ir t.t.), galime daryti prielaidą, kad kortelių naudotojai užsipils po 100 litrų, arba visi kartu 18000 litrų per mėnesį, klubas uždirbs 900 litų su PVM.

Ant nuolaidų kortelių, išduotų klubui, galime atspausdinti unikalų užrašą, pvz.: „Jūsų klubo pavadinimas“, „Klubo fanas“ ir pan.

Varžybų rezultatai