„Granitas-Gaja-Karys“ sustiprino pajėgas

2014-09-26

Vieni iš realių pretendentų 2014-2015 metų Lietuvos „Vivus.lt Rankinio lygos“ sezoną iškovoti medalius yra Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai. Komandą treniruojantis olimpinis rankinio čempionas Valdemaras Novickis į savo ekipą prie patyrusių senbuvių pasikvietė ir būrį jaunų žaidėjų, tad granitiečių ambicijos ir tikslai – patys aukščiausi.  

Iš Kauno „LSU-Lūšies“ išėjo ir į granitiečių gretas įsiliejo Egidijus Morkūnas (dešinysis pusiau kraštas), taip pat komandą papildė jauni žaidėjai: Manvydas Lazauskas (kairysis pusiau kraštas, atvyko iš Pasvalio), Deivydas Virbauskas (universalus žaidėjas, persikėlė iš Šiaulių), Lukas Gurskis (203 cm ūgio vartininkas, iš Pasvalio) ir Mantas Reinys (dešiniojo krašto žaidėjas, iš Utenos).

Komandai pavyko išsaugoti ir ekipos lyderį Vaidą Drevinską.

Tačiau kauniečių gretose yra ir blogų žinių – sezonas bus pradėtas be kairiojo pusiau krašto Pauliaus Šarkausko. Jam buvo atlikta klubo sąnario operacija. Tikimasi, kad jis komanda galės padėti jau lapkričio mėnesį.

„Mes visada esame rimtai nusiteikę pakovoti dėl medalių, o kaip bus – pamatysime“, – sakė Kauno „Granito-Gajos-Kario“ klubo valdybos pirmininkas Algis Mikučionis.

GRANITO-GAJOS-KARIO_komanda.doc

2014-2015 metų Lietuvos „Vivus.lt Rankinio lygos“ sezonas startuos jau rugsėjo 27 dieną (šeštadienį). Pirmąsias rungtynes granitiečiai žais su kita Laikinosios sostinės ekipa – Kauno LSU. Dvikova VDU sporto salėje prasidės 16 val.

Kauno LSU versis studentais

Šiemet Kauno LSU ekipa versis daugiausiai studentais. Iš patyrusių ekipos senbuvių liko tik vartininkas Donatas Pocius ir centro pozicijoje rungtyniaujantis Saulius Katkevičius.

„Mūsų ekipa – studentų. Rungtyniaus daugiausiai 1994-1995 metais gimę rankininkai. Ryžto, ambicijų ir energijos turime daug, tačiau trūksta patirties. visgi, vaikinai nori jos semtis ir sieksime kovoti, pagąsdinti kiekvieną savo varžovą“, – kalbėjo Kauno LSU treneris Antanas Katkevičius.

LSU_komanda.doc

Lietuvos „Vivus.lt Rankinio lygos“ čempionate šiemet varžysis 10 ekipų: Klaipėdos „Dragūno“, Vilniaus VHC „Šviesa“, Alytaus „Almeidos-Stronglaso“, Kauno „Granito-Gajos-Kario“, Varėnos „Ūlos“, HC „Vilnius“, Kauno LSU, Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“, HC „Utena“ ir naujokė – Pasvalio RSK „Rankininko/SM“ komanda.

Pirmajame čempionato etape kiekviena komanda sužais po 2 rungtynes – po vienerias rungtynes namuose bei išvykoje. Į antrąjį etapą pateks aštuonios geriausios ekipos ir jos varžysis tokiu principu: 1 ir 8 (ketvirtfinalis 1), 2-7 (ketvirtfinalis 2), 3-6 (ketvirtfinalis 3), 4-5 (ketvirtfinalis 4) komandos.

Pusfinalyje susitiks ketvirtfinalio 1 ir ketvirtfinalio 4 nugalėtojai bei ketvirtfinalio 2 ir ketvirtfinalio 3 nugalėtojai. Dėl trečiosios vietos žaidžia pusfinalyje pralaimėjusios, finale – pusfinalyje laimėjusios komandos. Finale bus kovojama iki trijų pergalių, kitos atkintamosios rungtynės bus žaidžiamos iki dviejų pergalių. Aikštės pranašumą turi aukštesnę vietą pirmajame čempionato etape užėmusi komanda.

Varžybų rezultatai