„Granitas“ nutraukė Šiaulių rankininkų pergalių seriją

2015-12-02

Trečiadienio vakarą Lietuvos Vivus.lt rankinio lygoje vieneriomis rungtynėmis prasidėjo aštuntasis turas. Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ rankininkai namuose nusileido Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ekipai rezultatu 28:35 (15:17).

Po trijų pergalių iš eilės „SM Dubysa-Gubernija“ rankininkams teko pripažinti kauniečių pranašumą. Dar po pirmojo kėlinio ekipas skyrė vos dviejų įvarčių skirtumas (15:17), tačiau jau antro kėlinio pradžioje kauniečiai padidino tempą ir gan greitai skirtumas tapo solidesnis, kas „Granitui“ leido iš Šiaulių parsivežti trečiąją pergalę iš eilės.

„Pirmą kėlinį sužaidėme gerai, tik niekaip nesugebėjome sustabdyti Vaido Drevinsko. Antrajame kėlinyje žaidėjams pritrūko jėgų, nesusitvarkėme gynyboje, todėl praleidome per daug įvarčių. Komandai pritrūko kovingumo.“, – nesėkmingų rungtynių priežastis vardino Šiaulių ekipos treneris Artūras Strupas.

Šiaulių ekipos gretose rezultatyvumu ir vėl išsiskyrė Gabrielius Virbauskas, pelnęs 8 įvarčius. 7 įvarčius pridėjo Aivaras Budrys. Nugalėtojams po 8 įvarčius pelnė Vaidas Drevinskas ir Deivydas Virbauskas.