Grupės varžybose aštuoniolikmečiai liko be pergalių

2018-08-16

Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinei pergalių Europos čempionate Tbilisyje grupių etape iškovoti nepavyko. Paskutiniosiose rungtynėse mūsų šalies nacionalinė ekipa varžovams iš Liuksemburgo nusileido 29:34 (11:17).

ltu lux

Lietuvos aštuoniolikmečiai varžovus paleido jau pirmosiomis rungtynių minutėmis ir Liuksemburgo rinktinė per pirmąjį kėlinį susikūrė solidų 6 įvarčių pranašumą. Vos 11 kartų tiksliai varžovų vartus atakavę Lietuvos rankininkai kėlinį pralaimėjo rezultatu 11:17. Antrajame kėlinyje varžovai jau nebetolo, tačiau sukurti didesnės intrigos šiame mače nebepavyko. Nors skirtumas aptirpdytas, tačiau mačas pralaimėtas rezultatu 29:34.

Tai buvo jau penktoji mūsų rinktinės nesėkmė paeiliui. Prieš tai lietuvaičiai pralaimėjo makedonams, šveicarams, estams bei Farerų salų vaikinams. Pergalių taip ir neiškovojusi Lietuvos komandą šeštadienį kovas tęs paguodos rungtynėse. Jose mūsų rinktinė kausis dėl 9 vietos. Iš mūsų grupės į pusfinalį pateko šveicarų ir makedonų rinktinės, jos varžovus sužinos dar šiandien vėlai vakare.

Šiame mače Lietuvos rinktinėje rezultatyviausias buvo Vladas Tomkevičius ( 6 įv.), Mykolas Lapiniauskas ir Mindaugas Impolis (5 įv.), Eimantas Sinkevičius (4 įv.).