Į LRF taurės pusfinalį žengė fantastiškai išsigelbėjusi „Varsa – Stronglasas“ bei VHC „Šviesa“

2017-11-19

Po sužaistų LRF taurės ketvirtfinalio atsakomųjų rungtynių vietas pusfinalyje užsitikrino Alytaus „Varsa – Stronglasas“ bei Vilniaus VHC „Šviesa“.

arminas stankūnas

Itin atkaklus mūšis vyko Garliavoje, kur Kauno „KTU“ prieš antrąsias ketvirtfinalio rungtynes su Alytaus „Varsa – Stronglasu“ turėjo 4 įvarčių deficitą. Šeštadienio susitikimą Alytuje šeimininkai buvo laimėję 37:33.  Aukščiausioje šalies lygoje debiutuojantys kauniečiai jau nuo susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir pradėjo krautis pranašumą. Jau įpusėjus pirmajam kėliniui „KTU“ pirmavo 13:9, o per likusį laiką tą pranašumą šeimininkai padidino iki 22:16.

Antrasis rungtynių kėlinys tapo tikru nervų išbandymu abiems ekipoms. Greitai ir efektyviai žaidusi „KTU“ komanda likus žaisti 6 minutėms iki susitikimo pabaigos dar pirmavo 8 įvarčių persvara (34:26) ir Garliavoje jau buvo pakvipę sensaciją. Kibi ir aktyvi alytiškių gynyba tuomet išmušė „KTU“ rankininkus iš vėžių, tačiau pradėjus tiksėti paskutinei minutei jų persvara dar buvo pakankama (38:33), tačiau per paskutinę minutę du įvarčius „Varsai – Stronglasui“ pelnė Remigijus Čepulis ir išplėšė savo ekipai kelialapį į varžybų pusfinalį. Galutinis antrųjų rungtynių rezultatas 38:35  „KTU“ ekipos naudai, tačiau dviejų rungtynių seriją 1 įvarčiu laimėjo „Varsa – Stronglasas“.

Kauno „KTU“: Vilius Juozaitis 11, Ignas Grigas 9, Karolis Jankauskas 6, Deividas Jovaišas 5, Arminas Stankūnas 4, Vilius Ruškys 2, Algirdas Lazauskas 1.

Alytaus „Varsa – Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 7,  Remigijus Čepulis 6, Aurelijus Sabonis ir Žygimantas Micevičius po 4, Dovydas Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas 3, Rokas Lastauskas ir Nedas Buronko po 2, Irmantas Asakavičius, Ridas Čeglinskas po 1.

Vilniuje rungtynėse tarp VHC „Šviesos“ ir HC „Vilniaus“ taipogi buvo galima tikėtis atkaklios kovos,  kadangi pirmasis susitikimas baigėsi lygiosiomis 25:25. Vis tik atsakomosiose rungtynėse „Šviesa“ atrodė kur kas solidžiau ir įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynes 37:29.

šviesa ketvirtfinalis

VHC „Šviesa“ jau per pirmąjį rungtynių kėlinį susikrovė sau solidų pranašumą ir žengė milžinišką žingsnį pusfinalio link. Valdo Drabavičiaus ir Tomo Bernatavičiaus tandemo vedama „Šviesa“ per pirmąjį kėlinį atitrūko 7 įvarčiais (17:10).

Antrojo kėlinio metu VHC „Šviesa“ savo principinių varžovų artyn jau nebeprisileido.  Nors skirtumas tarp ekipų jau nebeaugo, tačiau artėti HC „Vilnius“ taip pat nepajėgė. Drausmingai rungtynių pabaigą sužaidusi VHC „Šviesa“ rungtynes laimėjo 37:29 ir taip pasiėmė kelialapį į LRF taurės varžybų pusfinalį.

VHC „Šviesa“: Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius po 11, Karolis Antanavičius po 7, Artūras Švilpa ir Tadas Rasakevičius po 3, Arijus Čypas ir Julius Šeibokas po 1.

HC „Vilnius“: Karolis Antonovičius 9, Domantas Pukas 7, Petras Raupėnas 4, Martynas Lapinskas 3, Domantas Raudonius ir Erikas Giliun po 2, Mindaugas Stravinskas ir Dionizas Cichockas po 1.

Varžybų rezultatai