I-oje moterų lygoje – klaipėdiečių lyderystė

2017-11-20

Lietuvos moterų I-osios lygos varžybose sekmadienį buvo sužaistos dar trejos rungtynės, po kurių be pralaimėjimų lygoje liko tik Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ komanda.

viesulas garliava

Garliavoje vykusiose rungtynėse susitiko dvi ekipos, kurios iki tol lygoje žengė be pralaimėjimų. Visas rungtynes iki tol buvo laimėję tiek Kauno raj. „Garliava SM“, tiek Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“. Lyderių akistatoje iki pirmojo kėlinio vidurio vyko visiškai lygi kova, tačiau tuomet iniciatyvą perėmusios klaipėdietės sugebėjo iki pertraukos susikrauti trijų įvarčių pranašumą (13:10). Antrąjį kėlinį merginos iš Klaipėdos pradėjo sportu 3:0 ir po šio smūgio Garliavos atstovės jau nebeatsitiesė. Lyderių akistatą rezultatu 26:21 laimėjo Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“ ir tapo vienvalde lydere.

„Garliava SM“: Greta Valatkevičiūtė ir Mantė Voskresenskaja po 6, Ieva Urnikytė ir Gabrielė Skilandytė po 3.

„Dragūnas – Viesulas“: Akvilė Tolvaišaitė 8, Ugnė Kavalenkaitė 6, Raminta Ramanauskaitė, Austėja Rimkutė ir Aistė Dražbaitė po 3.

Itin svarbi akistata vyko ir Kauno sporto halėje, kur susitiko po dvi pergales turėję Kauno „ACME – Žalgiris 2“ bei Utenos „DSC“ ekipos.

Abi komandos šiame susitikime turėjo po ryškią lyderę: kaunietes nuo pat susitikimo pradžios į priekį vedė fantastiškai žaidusi Austėja Narauskaitė, o Utenos komandoje ryškiausiai spindėjo Karolina Čekuolytė. Vis tik „ACME – Žalgiris“ merginos iškovojo trečiąją pergalę šiame sezone ir uteniškių pasipriešinimą palaužė rezultatu 32:29 (13:10). Žalgirietėms tai buvo trečioji pergalė šiame sezone per penkerias rungtynes.

„ACME – Žalgiris“: Austėja Narauskaitė 17, Deimantė Baranauskaitė ir Kornelija Norvilaitė po 5, Gabrielė Vaičiūtė 3.

„Utena DSC“: Karolina Čekuolytė 14, Eimantė Zenkovaitė 7, Ūla Šyvytė 4.

Šiauliuose įvyko dviejų ekipų, kurios iki tol buvo pralaimėję visas žaistas rungtynes. Šiaulių SM „Dubysa“ priėmė Molėtų „SK“ rankininkės. Namų sienos šiame susitikime šiaulietėms nepadėjo ir susitikimą jos pralaimėjo rezultatu 25:20. Po šio pralaimėjimo šiaulietės atsidūrė paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje, o Molėtų rankininkės pakilo laipteliu aukščiau.

Sužaidus penkis turus pirmoje lygos vietoje yra Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“, kuris laimėjo visas rungtynes, antroje pozicijoje su vienu pralaimėjimu „Garliava SM“, trečios tris pergales turinčios „ACME – Žalgiris“, ketvirtą – penktą vietas dalinasi Alytaus SRC „Margiris“ bei Utenos „DSC“, šeštoje pozicijoje pirmąją pergalę iškovoję Molėtų merginos, o be pergalių paskutinėje vietoje lieka Šiaulių „SM Dubysa“.