I-osios moterų lygos varžybose – triuškinami skirtumai

2017-11-06

Savaitgalį buvo sužaistos trejos LRF moterų I-osios lygos varžybos, kuriose favoritės iškovojo įtikinamas pergales ir dar labiau padidino savo atotrūkį turnyrinėje lentelėje.

23313211_1738097206221548_1814994869_o

Į Alytų atvykusios Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ merginos daugiausiai vargo tik pirmajame rungtynių kėlinyje. Jauna ir ambicinga Alytaus SRC „Margirio“ ekipa per pirmąsias 30 minučių nuo uostamiesčio rankininkių atsiliko vos 2 įvarčiais (13:15), tačiau antra rungtynių pusė jau priklausė Klaipėdos „Dragūnui – Viesului“. Galingai antrąjį kėlinį sužaidusios klaipėdietės šventė pergalę rezultatu 34:25.

Rasa Lugauskienė (Alytaus SRC „Margiris“ trenerė)

„Nuo pat rungtynių pradžios vyko lygi kova,nors neįmetėme dviejų 7m. baudinių pirmą kėlinį pralaimėdamos minimaliai 13:15.Po pertraukos įmetėme 4 įvarčius  ir persvėrėme rezultatą 17:16.Vėliau pasipylė klaidos ir patyrusi komandos vartininkė J.Mikalauskienė tiesiog uždarė savo vartus.Nesugebėjome apsiginti ir leidome klaipėdietėms laimėti lengvus įvarčius,pralaimėdamos rungtynes net 9 įvarčių skirtumu..“

Alytaus SRC „Margiris“: Rūta Gervytė 6, Raminta Neveckaitė 5, Mingailė Malčiūtė, Agnė Rudžionytė ir Lijana Vichrovaitė po 2.

Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“: Ugnė Kavalenkaitė 10, Austėja Rimkutė 7, Akvilė Tolvaišaitė 5, Vanesa Grišmanauskaitė 4, Meda Budrytė 3.

23314232_1738097116221557_410788328_o

Įtikinamą pergalę pasiekė Kauno sporto halėje žaidusi „ACME – Žalgiris 2“ merginų komanda. Sezono starte patyrusi nesėkmę kauniečių komanda, dabar pasiekė antrąją pergalę iš eilės rezultatu 36:13 įveikdama SC/SK Molėtų ekipą. Molėtų, kaip ir Šiaulių rankininkės, kol kas lieka be taškų.

Kauno „ACME – Žalgiris2“: Austėja Narauskaitė 13, Gabrielė Vaičiūtė 9, Goda Tuomaitė 7, Deimantė Baranauskaitė 5.

SC/SK Molėtai: Lina Umbrasaitė ir Paula Meškėnaitė po 3, Simona Laucevienė, Gabrielė Raukštaitė ir Arūnė Jociūtė po 2.

Dar didesniu skirtumu rungtynės pasibaigė Šiauliuose, kur nuvykusios Kauno raj. HC „Garliavos SM“ merginos pergalę šventė rezultatu 46:14 (21:5). Garliavos rankininkėms tai buvo antroji pergalė per dvi rungtynes. Pirmajame ture jos po atkaklios kovos buvo palaužę „ACME – Žalgiris 2“ merginų pasipriešinimą.

Šiaulių „SG-SM Dubysa“: Laura Tumaitė ir Gabrielė Podrigalaitė po 4, Rugilė Bendikaitė 3, Kamilė Valentonytė ir Akvilė Paliušytė po 1.

Kauno raj. „Garliava SM“: Greta Valatkevičiūtė 10, Ieva Urnikytė 8, Mantė Voskresenskaja 7, Kamilė Ustilaitė, Gabrielė Skilandytė ir Inesa Slavėnaitė po 5.