I vyrų lyga: žinomos visos ketvirtfinalio dalyvės

2015-03-15

Paaiškėjo paskutinioji Lietuvos vyrų rankinio I lygos ketvirtfinalio dalyvė. Ja tapo KTU komanda, kuri lemiamose aštuntfinalio rungtynėse namuose rezultatu 37:24 (16:9) nugalėjo Panevėžio SVM atstovus.

KTU komanda aštuntfinalio seriją iki dviejų pergalių laimėjo rezultatu 2:1.

Pirmoji šių akistata, vykusi Kaune, baigėsi KTU ekipos pergale rezultatu 34:28 (19:17), antrose rungtynėse revanšą jau pasiekė – 29:24 (12:10) ir serijos rezultatą (1:1) išlygino namuose rungtyniavę panevėžiečiai.

Lemiamose, trečiosiose, rungtynėse KTU komandą į pergalę vedė 7 įvarčius įmetęs Ignas Grigas, po 5 kartus pasižymėjo Laurynas Kudakas ir Paulius Variakojis.

Iš Panevėžiečių išsiskyrė po 6 įvarčius įmetę Gytis Šimantauskas ir Arūnas Valancevičius.

Priminsime, kad 2014-2015 metų Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionatą pradėjo 11 komandų.

Jos kovas pradėjo susiskirsčiusios į A (5 komandos) ir B (6 komandos) pogrupius.

Ketvirtfinalio kovos prasidės nuo kovo 22 dienos.

Jau žinomos visos poros:

„Universitetas-Dragūnas”  – Šalčininkų „Sokol”;

Panevėžio KKSC-„Grifas”  – „RK Energija-ESSM“;

LSU FRK „Atletas-Gaja” – LEU-VHC-SM „Tauras”;

SK „Molėtai”- KTU;

Po pirmojo etapo į ketvirtfinalį pateko penkios geriausios čempionato ekipos. Iš A pogrupio dvi komandos: Klaipėdos „Universitetas-Dragūnas (I vieta) ir Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja” (II vieta) bei iš B pogrupio trys komandos: pralaimėjimo kartėlio vieninteliai nepatyrę Panevėžio „KKSC-Grifas” rankininkai (I vieta), Molėtų SK „Molėtai” (II vieta) ir Vilniaus LEU-VHC-SM „Tauras” (III vieta).

Ketvirtfinalyje, kaip ir aštuntfinalyje, bus kovojama iki dviejų pergalių.

2015 metų balandžio 25-26 dienomis vyks finalo ketverto varžybos. Pusfinaliai ir finalas vyks iš vienų rungtynių.

 2014-2015 metų Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos

TVARKARAŠTIS, REZULTATAI IR TOLESNĖ VARŽYBŲ SISTEMA

Nr.

Data

Laikas

SALĖ

KOMANDOS

Rezultatas

I etapas

A01

2014.10.12

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – LSU FRK „Atletas-Gaja”

25:43 (13:27)

A02

2014.10.12

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – KTU

20:32 (9:14)

B01

2014.10.12

15.00

LEU

LEU-VHC-SM „Tauras” – Šalčininkų „Sokol”

30:25 (14:14)

B02

2014.10.12

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Molėtų SK „Molėtai”

27:38 (13:19)

B03

2014.10.11

15.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

26:40 (13:19)

A03

2014.10.19

14.00

KTU

KTU – „RK Energija”-ESSM

36:30 (17:13)

A04

2014.10.19

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – „Universitetas-Dragūnas”

28:24 (16:11)

B04

2014.10.17

17.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – LEU-VHC-SM „Tauras”

23:27 (13:19)

B05

2014.10.19

12.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Panevėžio SVM

40:23 (19:13)

B06

2014.10.19

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – Šalčininkų „Sokol”

30:23 (14:11)

A05

2014.11.09

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – KTU

37:27 (20:12)

A06

2014.11.09

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – Tauragės „Šiltaura-SM”

37:29 (21:17)

B07

2014.11.09

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Molėtų SK „Molėtai”

34:36 (13:18)

B08

2014.11.09

13.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

26:27 (11:14)

B09

2014.11.09

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – SRC „Almeida-Stronglasas”

28:29 (12:15

A07

2014.11.05

19.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – „Universitetas-Dragūnas”

23:32 (11:13)

A08

2014.11.16

14.00

KTU

KTU – LSU FRK „Atletas-Gaja”

30:29 (16:13)

B10

2014.11.16

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – LEU-VHC-SM „Tauras”

20:32 (10:13)

B11

2014.11.16

12.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Šalčininkų „Sokol”

26:36 (13:19)

B12

2014.11.16

14.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Molėtų SK „Molėtai”

37:32 (20:15)

A09

2014.11.23

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – Tauragės „Šiltaura-SM”

33:22 (16:8)

A10

2015.02.08

15.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – „RK Energija”-ESSM

45:29 (25:17)

B13

2014.11.23

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

24:27 (10:13)

B14

2014.11.23

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – SRC „Almeida-Stronglasas”

37:26 (17:11)

B15

2014.11.23

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Panevėžio SVM

36:30 (19:13)

A11

2014.12.07

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – „RK Energija”-ESSM

35:32 (21:14)

A12

2014.12.07

14.00

KTU

KTU – Tauragės „Šiltaura-SM”

34:22 (15:11)

B16

2014.12.07

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – LEU-VHC-SM „Tauras”

28:30 (13:17)

B17

2014.12.07

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” –Panevėžio SVM

32:27 (15:13)

B18

2014.12.07

13.00

KKSC

KKSC-„Grifas” – SRC „Almeida-Stronglasas”

41:11 (16:5)

A13

2014.12.14

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – KTU

32:32 (15:17)

A14

2014.12.14

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

38:31 (19:21)

B19

2014.12.11

17.20

LEU

LEU-VHC-SM „Tauras” – SRC „Almeida-Stronglasas”

36:24 (15:13)

B20

2014.12.14

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Panevėžio KKSC-„Grifas”

23:25 (14:14)

B21

2014.12.14

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – Molėtų SK „Molėtai”

42:34 (17:17)

A15

2015.02.01

14.00

KTU

KTU – „Universitetas-Dragūnas”

37:25 (19:10)

A16

2015.01.18

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – „RK Energija”-ESSM

28:30 (13:15)

B22

2015.01.18

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – LEU-VHC-SM „Tauras”

28:26 (15:15)

B23

2015.01.18

13.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – Šalčininkų „Sokol”

31:31 (16:16)

B24

2015.01.17

12.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Panevėžio SVM

38:27 (21:14)

A17

2015.01.25

14.00

KKRC

„Universitetas-Dragūnas” – Tauragės „Šiltaura-SM”

44:23 (22:10)

A18

2015.01.25

13.00

Maniežas

LSU FRK „Atletas-Gaja” – KTU

31:23 (13:12)

B25

2015.01.25

13.00

Tauras

LEU-VHC-SM „Tauras” – Panevėžio SVM

32:26 (18:15)

B26

2015.01.25

14.00

A.R. SM

Šalčininkų „Sokol” – SRC „Almeida-Stronglasas”

39:33 (18:15)

B27

2015.01.25

14.00

SA

Molėtų SK „Molėtai” – Panevėžio KKSC-„Grifas”

25:40 (12:19)

A19

2015.02.08

14.00

Bastilijos

Tauragės „Šiltaura-SM” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

27:27 (14:10)

A20

2014.11.30

14.00

SM

„RK Energija”-ESSM – „Universitetas-Dragūnas”

34:43 (16:20)

B28

2015.02.08

14.00

KKSC

Panevėžio KKSC-„Grifas” – LEU-VHC-SM „Tauras”

32:24 (16:14)

B29

2015.02.08

14.00

SRC

SRC „Almeida-Stronglasas” – Molėtų SK „Molėtai”

26:27 (13:14)

B30

2015.02.08

12.00

KKSC

Panevėžio SVM – Šalčininkų „Sokol”

35:34 (16:19)

II etapas

Aštunfinalis

AB1

2015.02.22

14.00

 

KTU – Panevėžio SVM

34:28 (19:17)

AB2

2015.02.22

17.00

 

Šalčininkų „Sokol” – Tauragės „Šiltaura-SM”

34:29 (13:15)

AB3

2015.02.22

14.00

 

„RK Energija”-ESSM – SRC „Almeida-Stronglasas”

37:33 (20:17)

AB4

2015.03.08

13.00

 

Panevėžio SVM – KTU

29:24 (12:10)

AB5

2015.03.08

14.00

 

Tauragės „Šiltaura-SM” – Šalčininkų „Sokol”

30:32 (15:14)

AB6

2015.03.06

18.30

 

SRC „Almeida-Stronglasas” – „RK Energija”-ESSM

28:32 (14:16)

AB7

2015.03.15

14.00

 

KTU – Panevėžio SVM (jeigu reikės)

 37:24 (16:9)

AB8

2015.03.15

00.00

 

Šalčininkų „Sokol” – Tauragės „Šiltaura-SM”

(jeigu reikės)

 

AB9

2015.03.15

00.00

 

„RK Energija”-ESSM – SRC „Almeida-Stronglasas” (jeigu reikės)

 

Ketvirtfinalis

AB10

2015.03.22

00.00

 

K1. „Universitetas-Dragūnas” – Šalčininkų „Sokol”

 

AB11

2015.03.22

00.00

 

K2. Panevėžio KKSC-„Grifas” – „RK Energija”-ESSM

 

AB12

2015.03.22

00.00

 

K3. LSU FRK „Atletas-Gaja” – LEU-VHC-SM „Tauras”

 

AB13

2015.03.22

00.00

 

K4. SK „Molėtai” – KTU

 

AB14

2015.04.11

00.00

 

K1. „RK Energija”-ESSM – „Universitetas-Dragūnas”

 

AB15

2015.04.11

00.00

 

K2. Šalčininkų „Sokol”– Panevėžio KKSC-„Grifas”

 

AB16

2015.04.11

00.00

 

K.3 LEU-VHC-SM „Tauras” – LSU FRK „Atletas-Gaja”

 

AB17

2015.04.11

00.00

 

K4. KTU – SK „Molėtai”

 

AB18

2015.04.19

00.00

 

K1. „Universitetas-Dragūnas” – Šalčininkų „Sokol” (jeigu reikės)

 

AB19

2015.04.19

00.00

 

K2. Panevėžio KKSC-„Grifas” – „RK Energija”-ESSM (jeigu reikės)

 

AB20

2015.04.19

00.00

 

K3. LSU FRK „Atletas-Gaja” – LEU-VHC-SM „Tauras” (jeigu reikės)

 

AB21

2015.04.19

00.00

 

K4. SK „Molėtai” – KTU (jeigu reikės)

 

III etapas

Finalinis ketvertas

AB22

2015.04.25

00.00

 

Pusfinalis P1.: K1 nugalėtojas – K4 nugalėtojas

 

AB23

2015.04.25

00.00

 

Pusfinalis P2.: K2 nugalėtojas – K3 nugalėtojas

 

AB24

2015.04.26

00.00

 

Dėl 3 vietos: P1 pralaimėtojas – P2 pralaimėtojas

 

AB25

2015.04.26

00.00

 

Dėl 1 vietos: P1 laimėtojas – P2 laimėtojas

 
Varžybų rezultatai