Intriguojantis LRF I-osios lygos reguliaraus sezono finišas

2017-03-03

mainlogoSvarbią pergalę LRF I – oje rankinio lygoje pasiekė HC „Molėtų“ ekipa, kuri 32:26 įveikė Panevėžio „KKSC/ R. Sargūno SG“. Ši molėtiškių pergalė įnešė dar daugiau painiavos B grupėje, kadangi dabar HC „Molėtai“ pagal surinktus taškus susilygino su antroje vietoje buvusiais Šalčininkų raj. „Sokol“ rankininkais, o nuo pirmoje pozicijoje esančios Pasvalio SM „Kuranos“ likus vos vienerioms rungtynėms abi šios komandos atsilieka tik vienu tašku. Ne gana to, HC „Molėtai“ ir Pasvalio SM „Kurana“ paskutiniąsias rungtynes kovo 5 dieną žais tarpusavyje. Šalčininkų raj. „Sokol“ vyks į Vilnių, kur jų lauks taipogi rimtas išbandymas – Vilniaus SM „Tauras“- VHC.

Geriausioje padėtyje iš šių trijų ekipų iškovoti pirmajai vietai yra Pasvalio SM „Kurana“, kuriai tereikia nugalėti Molėtų rankininkus ir be didesnės matematikos jie užims pirmąją vietą grupėje. Pralaimėjimo atveju pasvaliečiai realu, kad gali likti ir treti, jeigu savąsias rungtynes Vilniuje laimės Šalčininkų ral. „Sokol“. Trečią vietą B grupėje užėmusi komanda atkrintamąsias varžybas pradės nuo pat pirmojo etapo ir susitiks su A grupės 6 pozicija. Pirmąsias dvi vietas užėmusios ekipos prie varžybų prisijungs jau ketvirtfinalyje.

Neblogoje situacijoje yra ir Šalčininkų raj. „Sokol“, kuriai pergalė prieš Vilniaus SM „Taurą“ – VHC užtikrintų mažų mažiausiai antrąją vietą grupėje , o jeigu HC „Molėtai“ sugebės įveikti Pasvalio SM „Kuraną“, tuomet Molėtų rankinio klubas liktų ir pirmoje grupės vietoje.

HC „Molėtai“ į pirmąją vietą gali šoktelti tik tuo atveju jeigu patys laimės sąvasias rungtynes prieš pasvaliečius bei „Sokol“ patirs pralaimėjimą Vilniuje. Jeigu molėtiškiai patiria pralaimėjimą savajame mače jie bet kokiu atveju turės tenkintis trečiąja pozicija, nes tarpusavio rungtynėse su Šalčininkais turi prastesnį įvarčių balansą.

Tiek A grupėje, tiek B grupėje paskutiniosios reguliaraus sezono rungtynės bus žaidžiamos šį savaitgalį.

A grupė

Vieta Komanda Rungt. Taškai +/-
1. Kauno FRK „Atletas“ 9 16 41
2. Kauno „KTU“ 9 13 75
3. Kauno raj. „SM“ 9 11 42
4. Tauragės „Šiltaura SM“ 9 10 -7
5. Elektrėnų RK „Energija – ESSC“ 9 4 -62
6. Klaipėdos „Dragūnas – Universitetas“ 9 0 -86

 

B grupė

Vieta Komanda Rungt. Taškai +/-
1. Pasvalio „Kurana – SM“ 11 17 28
2. Šalčininkų „Sokol“ 11 16 33
3. Molėtų HC „Molėtai“ 11 16 26
4. Vilniaus SM „Tauras – VHC“ 11 10 -16
5. Alytaus ASRC „Varsa – Stronglasas“ 11 10 11
6. Panevėžio KKSC/R.Sargūno SG 12 5 -30
7. Zarasų RK „Kiras“ 11 4 -52

 

Varžybų rezultatai