Ištraukti 2017 m. vyrų rankinio pasaulio čempionato burtai

2016-06-23

Ketvirtadienį, Paryžiuje, 15:00 val., įvyko 2017 m. vyrų rankinio pasaulio čempionato burtų traukimo ceremonija.

maxresdefault

2017 m. vyrų rankinio pasaulio čempionate dalyvaus šios rinktinės: Prancūzija, Kataras, Vokietija, Ispanija, Kroatija, Bahreinas, Japonija, Saudo Arabija, Egiptas, Tunisas, Angola, Brazilija, Čilė, Argentina, Rusija, Baltarusija, Slovėnija, Lenkija, Makedonija, Vengrija, Švedija, Danija, Islandija ir Norvegija.

 

Burtų traukimo ceremonijoje buvo ir šeimininkai – Prancūzijos nacionalinė vyrų rinktinė.

Čempionatas vyks Prancūzijoje, o rungtynės vyks net 8-ose miestuose: Paryžiuje, Rone, Nantes, Mets, Lilyje, Albertvilyje, Montepeljė ir Breste.

 

Komandos buvo suskirstytos į šešis pajėgumo krepšelius: ClfQCb8WAAAG9_M

1 Krepšelis – Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Kataras

2 Krepšelis – Kroatija, Slovėnija, Danija, Lenkija

3 Krepšelis – Švedija, Rusija, Baltarusija, Makedonija

4 Krepšelis – Vengrija, Islandija, Brazilija, Egiptas

5 Krepšelis – Tunisas, Čilė, Bahreinas, Japonija

6 Krepšelis – Argentina, Angola, Saudo Arabija, Norvegija

 

24 Komandos buvo traukiamos į keturias grupes po šešias komandas. Burtu traukimo ceremonija prasidėjo nuo šeštojo krepšelio ir kilo iki antrojo krepšelio. Pirmasis krepšelis, kuriame yra čempionato šeimininkai prancūzai turėjo teisę pasirinkti į kurią grupę jie patenka, likusios krepšelio komandos toliau suskirstytos burtų keliu.

Prancūzijos nacionalinė vyrų rinktinė pasirinko žaisti grupėje – A, kurios susitikimai vyks Paryžiuje.

 

A grupė B grupė C grupė D grupė
Prancūzija  Ispanija   Vokietija  Kataras 
Lenkija  Slovėnija   Kroatija Danija
Rusija  Makedonija   Baltarusija Švedija 
Brazilija  Islandija   Vengrija Egiptas 
 Japonija Tunisas  Čilė  Bahreinas 
Norvegija   Angola Saudo Arabija   Argentina

2017 m. vyrų rankinio pasaulio čempionatas vyks Prancūzijoje, sausio 11 d. – 29 d.

Varžybų rezultatai
Lietuvos rankinio lyga
2018
09.22
Panevėžio "KKSC-RSSG-Grifas"
Vilniaus VHC "Šviesa"
13:00
2018
09.22
Utenos HC "Utena"
Kauno "Granitas-Karys"
13:00
2018
09.22
Šiaulių "SM Dubysa-Gubernija"
Kauno Ąžuolas - KTU
14:00
2018
09.22
Vilniaus HC "Vilnius"
Alytaus "Varsa-Stronglasas"
14:00