Ištraukti Europos paplūdimio čempionato burtai

2016-02-23

burtaiAntradienį ryte 32 jaunimo iki 16 metų rinktinės sužinojo savo varžovus Europos paplūdimio rankinio čempionate. Po 16 vaikinų ir merginų komandų buvo suskirstytos į 4 pogrupius po 4 ekipas, kurios susigrums šių metų liepos mėnesį Portugalijoje vyksiančiame čempionate.

Į tolimesnį čempionato etapą iš grupės pateks po 2 geriausias komandas. Visos likusios komandos aiškinsis santykius dėl 9-16 vietų.

Šiame čempionate rungtyniaus ir Karolio Kaladinsko treniruojama Lietuvos merginų rinktinė. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad lietuvių varžovėmis bus Vengrijos, Šveicarijos ir Norvegijos merginų rinktinės. Sužinojęs varžoves lietuvių treneris buvo nusiteikęs pakankamai pozityviai ir džiaugėsi, jog laukia nauja ir įdomi patirtis.

„Neįsivaizduoju į kokį katilą mes lendame. Pirmas kartas, kuomet dalyvausime tokiame čempionate, todėl nežinau kaip mes jame atrodysime. Turime jau numatę rinktinės kandidates, bandysime dirbti, ieškosime atitinkamo rungtynių braižo. Nors mūsų grupėje yra gan stiprios rankinio valstybės, bet mane guodžia tai, jog dauguma rinktinių bus sudarytos iš salės komandų pagrindo. Nemanau, jog jos specialiai žaidžia tik pliažo rankinį. Žinoma, skiriasi taisyklės, naujas formatas, nauja patirtis. Bus sudėtinga, bet įdomu. Lauksime ir ruošimės“, – mintimis dalinosi merginų rinktinės treneris K. Kaladinskas.

Vaikinų komandų burtai:

A GRUPĖ B GRUPĖ C GRUPĖ D GRUPĖ
Portugalija Šveicarija Ispanija Vengrija
Gruzija Rusija Rumunija Kroatija
Graikija Olandija Lenkija Vokietija
Slovakija Bulgarija Ukraina Italija

Merginų komandų burtai:

A GRUPĖ B GRUPĖ C GRUPĖ D GRUPĖ
Vengrija Kroatija Lenkija Ispanija
Šveicarija Rumunija Vokietija Rusija
LIETUVA Portugalija Italija Bulgarija
Norvegija Ukraina Graikija Olandija

 

Varžybų rezultatai