Ištraukti LRF vyrų ir jaunimo taurės burtai

2015-10-29

Ketvirtadienį (spalio 29 d.) Kaune buvo ištraukti LRF jaunimo taurės varžybų aštunfinalio ir vyrų taurės ketvirtfinalio burtai.

Į vyrų taurės pusfinalį tiesiogiai pateko Klaipėdos „Dragūnas“. Burtai lėmė, jog ketvirtfinalio poros buvo suskirstytos taip:

  • Alytaus „Almeida-Stronglasas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
  • Pasvalio RSV „Rankininkas – Kauno „Granitas-Karys“
  • Vilniaus „VHC Šviesa“ – HC Vilnius

Ketvirfinalio susitikimai:

2015.11.28 Porų pirmųjų komandų aikštelėje.

2015.11.29 Porų antrųjų komandų aikštelėje.

Komandoms susitarus rungtynes galima sužaisti anksčiau nurodytų datų. Bet kokiu atveju komandos šeimininkės privalo LRF sekretoriatui ir varžybų vyr.teisėjui nurodyti rungtynių tikslią datą, laiką ir vietą.

LRF jaunimo taurės varžybų aštunfinalio burtai

Į ketvirtfinalį tiesiai pateko – Vilniaus SM „Tauras“, Pasvalio SM, Šiaulių SM „Dubysa“, Klaipėdos „Viesulo“, Varėnos SM, Molėtų KKSC ir Panevėžio KKSC vaikinų (1998) komandos.

Aštunfinalyje susitiks:

Alytaus SRC – Utenos DSC komandos.

1 rungtynės Alytuje turi būti sužaistos iki 2015.11.15

2 rungtynės Utenoje turi būti sužaistos iki 2015.11.29

Ketvirtfinalio burtai planuojami vykdyti 2015.12.01 (vieta bus pranešta).

 

Varžybų rezultatai
VIVUS.LT rankinio lyga
2017
12.06
Klaipėdos "Dragūnas"
Kauno "Granitas-Karys"
35
40
2017
12.06
Kauno "KTU"
Vilniaus VHC "Šviesa"
29
34
2017
12.09
Varėnos "Ūla"
Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
36
41
2017
12.09
HC "Utena"
HC "Vilnius"
26
35
Lietuvos moterų rankinio lyga
2017
11.06
Vilniaus "Alandeko-Vichy"
Šiaulių "SM "Dubysa-SŠG"
35
31
2017
12.09
Šiaulių "SM "Dubysa-ŠSG"
Vilniaus "Eglė-Šviesa-SM "Tauras"
31
37
2017
12.10
HC Garliava SM-Cascada
Vilniaus "Alandeko-Vichy"
41
24
Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos varžybos
2017
12.10
Zarasų RK "Kiras"-Zarasų SC
Tauragės "Šiltaura-SM"
36
21
2017
12.10
Kauno RFK "Atletas"
Alytaus SRC "Varsa-Stronglasas"
33
39
2017
12.10
Šalčininkų raj. "Sokol"
HC Molėtai-InTransport
36
34
2017
12.10
Vilniaus HC "Amber"
Vilniaus "SM Tauras-VHC Smūgis"
21
28
2017
12.10
Kauno rajono SM
Pasvalio "Kurana-SM"
41
24
Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos varžybos
2017
12.06
Kauno rajono "SM Garliava"
Alytaus SRC "Margiris"
35
23
2017
12.09
SK/SC Molėtai
Klaipėdos "Dragūnas-Viesulas"
16
32
2017
12.10
Šiaulių SG SM "Dubysa"
Utenos DSC
12:00
Baltijos lyga, vyrai
2017
12.09
Celtnieks Riga
Kauno "Granitas-Karys"
29
27
2017
12.09
Vilniaus VHC "Šviesa"
Klaipėdos "Dragūnas"
28
31