Ištraukti LRF vyrų ir jaunimo taurės burtai

2015-10-29

Ketvirtadienį (spalio 29 d.) Kaune buvo ištraukti LRF jaunimo taurės varžybų aštunfinalio ir vyrų taurės ketvirtfinalio burtai.

Į vyrų taurės pusfinalį tiesiogiai pateko Klaipėdos „Dragūnas“. Burtai lėmė, jog ketvirtfinalio poros buvo suskirstytos taip:

  • Alytaus „Almeida-Stronglasas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
  • Pasvalio RSV „Rankininkas – Kauno „Granitas-Karys“
  • Vilniaus „VHC Šviesa“ – HC Vilnius

Ketvirfinalio susitikimai:

2015.11.28 Porų pirmųjų komandų aikštelėje.

2015.11.29 Porų antrųjų komandų aikštelėje.

Komandoms susitarus rungtynes galima sužaisti anksčiau nurodytų datų. Bet kokiu atveju komandos šeimininkės privalo LRF sekretoriatui ir varžybų vyr.teisėjui nurodyti rungtynių tikslią datą, laiką ir vietą.

LRF jaunimo taurės varžybų aštunfinalio burtai

Į ketvirtfinalį tiesiai pateko – Vilniaus SM „Tauras“, Pasvalio SM, Šiaulių SM „Dubysa“, Klaipėdos „Viesulo“, Varėnos SM, Molėtų KKSC ir Panevėžio KKSC vaikinų (1998) komandos.

Aštunfinalyje susitiks:

Alytaus SRC – Utenos DSC komandos.

1 rungtynės Alytuje turi būti sužaistos iki 2015.11.15

2 rungtynės Utenoje turi būti sužaistos iki 2015.11.29

Ketvirtfinalio burtai planuojami vykdyti 2015.12.01 (vieta bus pranešta).

 

Varžybų rezultatai
2018
02.21
Klaipėdos "Dragūnas"
Šiaulių "SM Dubysa-Gubernija"
32
29
2018
02.21
Kauno "KTU"
Varėnos "Ūla"
35
16
2018
02.24
Alytaus "Varsa-Stronglasas"
Vilniaus HC "Vilnius"
14:00
Lietuvos moterų rankinio lyga
2018
02.21
Kauno "Acme-Žalgiris"
HC Garliava "SM-Cascada"
41
36
Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos varžybos
2018
02.25
Alytaus SRC "Varsa-Stronglasas"
Zarasų ZRK "Kiras"-Zarasų SC
14:00
2018
02.25
HC Molėtai-InTransport
Kauno RFK "Atletas"
14:00
2018
02.25
Šalčininkų rajono "Sokol"
Kauno rajono SM
14:00
2018
02.25
Vilniaus "SM Tauras-VHC Smūgis"
Panevėžio R. Sargūno SG-KKSC "Grifas"
17:00
Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos varžybos
2018
02.14
Klaipėdos "Dragūnas-Viesulas"
Kauno rajono "SM-Garliava"
26
25
2018
02.18
SK/SC Molėtai
Šiaulių sporto gimnazija-SM "Dubysa"
23
22
2018
02.25
Kauno rajono "SM-Garliava"
Utenos DSC
13:00
2018
02.25
Kauno "Acme-Žalgiris-2"
Alytaus SRC "Margiris"
13:00
2018
02.25
Šiaulių SG-SM "Dubysa"
Klaipėdos "Dragūnas-Viesulas"
14:00
2018
02.28
Utenos DSC
Kauno "Acme-Žalgiris-2"
17:00