Jaunių rinktinė sužaidė lygiosiomis su Rusija

2016-08-04

Šiandien tarptautiniame rankinio turnyre POLVA CUP Estijoje Lietuvos jaunių rinktinė susitiko su Rusijos rinktine.

Lietuviai pradėjo rungtynes kovingai nusiteikę ir privertė rusus po pirmojo kėlinio palikti aišktę nuleidus galvas.

Lietuvos rankinis U18 - 2016-9

Lietuvos rinktinė laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 13:11. Antrajame kėlinyje Rusijos rinktinei pavyko išlyginti žaidimą ir kovingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 25:25. Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo Karolis Antanavičius, į varžovų vartus atlikęs net 10 sėkmingų metimų.Arminas Stankūnas pelnė 4 įvarčius, Matas Mecelica ir Tomas Valiulis pasižymėjo po 3 kartus, Laurynas Petrušis pelnė 2, o Aleksandr Grišin, Lukas Vanagas ir Kristupas Goštautas po 1 įvartį. Kitose šios dienos rungtynėse Estija užtikrintai 31:21 nugalėjo Latviją. Po dviejų varžybų dienų turnyre pirmauja Lietuvos ir Rusijos rinktinės, surinkusios po 3 taškus, Estijos sąskaitoje 2 taškai, Latvija kol kas taškų neiškovojo.

Rytoj paskutinę turnyro dieną lietuvių varžovais bus turnyro šeimininkai estai.Lietuvos rankinis U18 - 2016-13