Jaunosios rankininkės grupės etape pergalių neiškovojo

2015-07-26

persisted.c255ab96-8083-6e17-97d4-1e66909e7b46._ABS2722Lietuvos merginų U19 rankinio rinktinė Ispanijoje vykstančiame grupių etape neiškovojo nei vienos pergalės. Paskutinėse grupės rungtynėse, kuriose pralaimėta bendraamžėms iš Vokietijos rezultatu 31-19, paaiškėjo, kad mūsų šalies merginoms teks kovoti dėl 9-16 vietų.

Vokietės tvirtai pradėjo susitikimą ir jau po pirmojo kėlinio turėjo ženklų pranašumą – 15:8. Viso antrojo kėlinio metu jos didino savo persvarą ir neleido lietuvaitėms pagalvoti apie intrigos sugražinimą. Galutinis rezultatas 31-19.

Geriausia Lietuvos rinktinės žaidėja išrinkta 8 įvarčius pelniusi Brigita Ivanauskaitė. Keturis įmetė Inesa Verbovik, 2 Erika Drulytė, po 1 Viktorija Nadzeikaitė, Roberta Ivanauskaitė, Gerda Trušytė, Greta Rinkevičiūtė ir Klaudija Šidlauskytė.

Vokiečių gretose išsiskyrė Paula Prior pelniusi 5, o Emily Bolk ir Behrend Jenny pridėjo po 4.

Rungtynės pasižymėjo grubiomis pražangomis. Vokietės dviejų minučių nuobaudų susilaukė devynis kartus, lietuvės šešis.

Grupės varžybas užtikrintai laimėjo Rusijos rankininkės iškovojusios dvi pergales, o paskutiniose rungtynėse sužaidusi lygiomis su Makedonija. Kartu su rusėmis kovą dėl medalių tęsia Vokietijos rinktinė iškovojusi dvi pergales. Lietuvos ir Makedonijos rankininkės kovos dėl 9 – 16 vietų.