Jūros šventės metu Klaipėdoje šurmuliavo šeimų rankinio turnyras

2019-07-31

Liepos 27-28 dienomis, Jūros šventės metu, Klaipėdos Smiltynės paplūdimyje vyko Šeimų paplūdimio rankinio turnyras, kuriame varžėsi  2 Klaipėdos, 2 Vainodes (Latvija) bei Zarasų ir Alytaus šeimų rankinio komandos.

DSC00265

Šiame turnyre komandoms atstovavo skirtingo amžiaus ir skirtingo meistriškumo žaidėjai.  Jauniausiam žaidėjui buvo 5, o vyriausiam  55 metai.   Paplūdimio aikštelėje rungtyniavo Latvijos rankinio lygos rezultatyviausias žaidėjas bei  dar visai neseniai Lietuvos rankinio rinktinėje rungtyniavę rankininkai. Vis dėlto,  dauguma dalyvių buvo tiesiog sporto bei rankinio mėgėjai ir entuziastai.

Pagrindinė turnyro mintis buvo rankinį parversti labiau  panašiu į šeimų sporto šventę, nei į sporto turnyrą ir aikštelėje šypsenų, geranoriškumo tikrai buvo su kaupu.

Pagrindinėse turnyro kovose aikštelėje netrūko sportinės kovos ir azarto.   Geriausiai  šiame Šeimų paplūdimio rankinio turnyre sekėsi Pavelsų šeimai iš Vainodės (Latvija), kuri įveikė visas varžoves. Joje rungtyniavo 4 broliai ( 3 rankininkai ir vienas stalo tenisininkas) bei vieno iš brolių rankinį žaidusi žmona.

Antri liko Vainodės rankinio trenerio Zigmundo Mickaus šeimą, kurioje kartu su juo žaidė du rankininkai sūnūs su savo šeimomis. Treti liko Cibulskiai, kurių komandą sudarė du rankininkai broliai Cibulskiai ir kiti jų šeimos nariai, kuriems tai buvo debiutas rankinio aikštelėje.  Ketvirti liko Sabonių / Kavolių šeimų komanda, kurioje rankinį žaidžia tik tėčiai. Penkti liko Stropų / Juškėnų, šešti Strelkauskų / Urbonų šeimų komandos iš Klaipėdos.

Viso turnyre dalyvo 6 šeimos, tarp kurių dvi buvo klaipėdiečių. Organizatoriai tikisi, jog šį renginį pavyks paversti kasmetiniu, o ateityje jame dalyvaus ir daugiau šeimų iš Lietuvos.

DSC00306

 

 

 

 

 

 

Varžybų rezultatai