Karolis Stropus: „Dragūno“ stiprioji pusė – komandinė dvasia“

2015-03-30

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai pastarosiomisdienomisvėl dėmesio centre – Artūro Juškėno auklėtiniai sekmadienį į viršų kėlė Baltijos rankinio lygos (BHL) Iššūkio taurę. Šiek tiek aprimus aistroms, kabiname rezultatyviausią finalinių rungtynių žaidėją (įmetė 7 įvarčius) klaipėdietį Karolį Stropų.

„Dragūnas“ jau daugelį metų neturi lygių Lietuvoje, o dabar dar iškovota ir tarptautinių varžybų nugalėtojų taurė. Kokia yra jūsų pergalių paslaptis? – pasiteiravome Karolio Stropaus.

Mūsų stiprioji pusė – komandinė dvasia. Mes galbūt savo fiziniais duomenimis neišsiskiriame iš varžovų, tačiau viską nulemia didžiulis noras, kovingumas ir puiki komandoje tvyranti atmosfera. Mes esame lyg vienas tvirtas kumštis: palaikome vienas kitą, jei matome, kad kuriam nors nesiseka, padedame, padrąsiname. Tiesiog dėl pergalės atiduodame visas savo jėgas. Stengiamės atlikti savo darbą kuo geriau, kad vėliau dėl vienos ar kitos situacijos netektų gailėtis.

Palyginti su praėjusiais metais, „Dragūno“ komanda neteko berods šešių pagrindinės sudėties žaidėjų, tačiau vis vien sugebėjote iškovoti Lietuvos rankinio federacijos taurę, esate vienvaldžiai lyderiai Lietuvos čempionate. Kaip manai, ar pavyks šiemet vėl tapti Lietuvos čempionais?

Tai yra pagrindinis mūsų šio sezono tikslas. Penkerius pastaruosius metus Lietuvoje neužleidžiame čempionų titulo, tad norėtųsi tai pakartoti ir šeštąjį kartą. Manau, kad viskas yra įmanoma, juolab kad puikiai pažįstame Lietuvos ekipas, žinome jų ir savo galimybes. Bandysime nenuvilti savo sirgalių.

Kalbant apie iškovotą Baltijos rankinio lygos Iššūkio taurę, tai svarbus mūsų komandai titulas. Džiaugiamės, kad perrašėme klubo istorijos metraščius. Tikiu, kad ši pergalė mus dar labiau įkvėps žengti tobulėjimo keliu ir siekti dar geresnių rezultatų.

Straipsnio autorius – Paulius Matulevičius (Klaipėdos krašto dienraštis “Vakarų ekspresas”)

Varžybų rezultatai