Kauno ,,ACME-ŽALGIRIS“ – Lietuvos moterų lygos čempionės

2016-05-21

Šeštadienį, gegužės 21 d. vyko ketvirtosios didžiojo finalo serijos rungtynės, kuriose paaiškėjo Moterų lygos 2015/2016m. sezono čempionės.

Rungtynėse dėl čempionių vardo serijos rezultatas iki šių rungtynių buvo 2:1. Tiek Kauno, tiek Garliavos ekipos pirmuose susitikimuose pasiekė dramatiškas pergales savo namų arenose. Trečiasis susitikimas vyko Kaune, kurį po sunkios ir permainingos kovos laimėjo Kauno ,,ACME-ŽALGIRIS’’ komanda rezultatu 31:28(15:17) taip persverdama serijos rezultatą savo naudai. 13173066_1340817425935480_8532542254635818721_o

Ketvirtasis ir finalinis susitikimas vyko Garliavoje. Nuo pirmųjų susitikimo akimirkų buvo aišku, jog komandų dvikova bus įtempta ir permaininga. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė lygiai, apsikeisdamos taikliais metimais ir keliomis klaidomis. 23min. Susitikimo minutę kauniečių ekipa pirmą kartą rungtynėse sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę ir tai padarė sužaidusios puikią atkarpą, kurios metu pelnė 4 įvarčius be atsako. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 14:18 žalgiriečių naudai.

zalgiris_vs_garliava_mazos_74

Prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui Garliavietės nerealizavo 7 metrų baudinio, kuris leido Kauno ekipai dar labiau atitolti rezultatu 14:19. Rungtynės klostėsi Žalgiriečių naudai, kurios sugebėjo lengviau atakuoti priešininkių vartus ir apsiginti prieš Garliavos komandą. Tačiau šeimininkių komanda neketino pasiduodi ir po kelių taiklių metimų sugebėjo atsilikimą sumažinti iki vieno įvarčio 26:27. Rungtynių pabaiga priklausė Kauno ,,ACME-ŽALGIRIS’’ komandai, kuri išlaikė įtampą ir triumfavo moterų lygoje rezultatu 31:32.

HC „Garliava SM-CASCADA“ rezultatyvumu išsiskyrė, Diana Šatkauskaitė (11įv.) Laima Bernatavičiūtė (10įv.), Laura Masiulevičiūtė (6įv.), Emilė Aglinskaitė  (2įv.), Greta Rinkevičiūtė ir Kamilė Bušaitė po (1įv.)

„ACME-Žalgiris“ taikliai žaidė Gabija Vidūnaitė (10įv.), Dovilė Ilčiukaitė ir Audinga Kniubaitė po (5įv.), Inesa Verbovik ir Simona Kazlauskaitė po (4įv.), Neringa Palionytė ir Rita Oksaitė po (2įv.).