Kauno „ACME – Žalgiris“ tapo LMRL reguliaraus sezono nugalėtoja

2018-03-31

Lietuvos moterų rankinio lygos reguliarusis sezonas finišavo Kauno „ACME – Žalgiris“ pergale rezultatu 42:28 (20:10) prieš Vilniaus „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ merginas. Ši pergalė leido kaunietėms tapti reguliaraus sezono nugalėtojoms.

zalgiris cempiones

Vilniaus „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ merginoms šis paskutinysis mačas turnyrine prasme jau nieko nelėmė – jos buvo užsitikrinę trečiąją vietą, tuo tarpu Kauno ekipai buvo būtina iškovoti bent tašką norint išsaugoti pirmąją vietą.

Nuo rungtynių pradžių „ACME – Žalgiris“ atitrūko nuo varžovių iš Vilniaus ir jau po pirmųjų 30 minučių turėjo dviženklį pranašumą (20:10). Nors antrajame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino, tačiau „ACME – Žalgiris“ artyn vilniečių neprisileido ir iškovojo įtikinamą pergalę 42:28.

Kauno „ACME – Žalgiris“ su 28 taškais sezoną baigė pirmoje vietoje, Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ su 26 taškais liko antra, Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ surinko 18 taškų ir baigė trečios, ketvirtoje vietoje su 7 taškais liko Vilniaus „Alandeko – Vichy“ merginos, penktos Šiaulių SM „Dubysa“ rankininkės, kurios iškovojo vos tašką.

Ketvirtfinalyje Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ turėjo kovoti su I – osios lygos nugalėtojomis, tačiau pastarosioms atsisakius žaisti šiame etape, vilnietės, kaip ir dvi pirmosios lygos komandos, keliauja tiesiai į pusfinalį. Ketvirtfinalyje tarpusavy santykius aiškinsis tik Šiaulių SM „Dubysa“ ir Vilniaus „Alandeko – Vichy“ merginos. Pirmasis ketvirtfinalio mačas įvyks balandžio 14 dieną, o pusfinaliai startuos balandžio 28 dieną.

Varžybų rezultatai