Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ nugalėjo baltarusius

2014-10-08

Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ Baltijos iššūkio lygos rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos rezultatu 32:31 (16:14) įveikė Minsko „HC Vitjaz“ (Baltarusija) ekipą.

Geriausio žaidėjo apdovanojimą iš Kauno miesto mero rankų atsiėmė Vaidas Drevinskas, įmetęs 10 įvarčių.

Priminsime, kad antradienio vakarą „HC Vitjaz“ (Baltarusija) ekipą nugalėjo ir penkiskart šalies čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Pajūrio atstovai pergalę Klaipėdoje šventė rezultatu 34:28 (16:13).

Baltijos iššūkio lygos pirmenybėse iš viso varžosi 6 ekipos: Rygos „Celtnieks/LSPA“, Dobelės „Tenax“ (Latvija), Viljandžio „Viljandi HC“ (Estija), Minsko „HC Vitjaz“ (Baltarusija), „Dragūnas“ ir „Granitas-Gaja-Karys“.

Baltijos iššūkio lyga – tai Baltijos vyrų rankinio lygos (BHL) čempionato antroji pakopa. Baltijos iššūkio lygoje varžosi sąlyginai silpnesnės varžovės, nei BHL čempionate.   

Baltijos iššūkio lygos turnyro lentelę rasite ČIA, tvarkaraštį – ČIA.

Stipresniojoje grupėje, pagrindiniame BHL čempionate, kovoja viena Lietuvos komanda – Vilniaus VHC „Šviesa“.

Su vilniečiais varžosi dar penki klubai: Ryhimiakio „Cocks“ iš Suomijos, Kehros „Horizon“ ir Polvos „Serviti“ iš Estijos, Bresto „Miaškov-2“ ir čempionės vardą ginanti Minsko SKA iš Baltarusijos.

Turnyras vyks dviem ratais, po kurių paaiškės finalo ketverto dalyviai.

Vilniečiai pirmąjį varžybų savaitgalį išvykoje lygiosiomis – 30:30 sužaidė su Kehros „Horizon“ ekipa ir rezultatu 21:39 nusileido suomiams. Praėjusį savaitgalį rezultatu 21:35 taip pat išvykoje pralaimėta kitai Estijos ekipai – Polvos „Serviti“.   

Pagrindinės Baltijos rankinio lygos (BHL) grupės turnyrinę lentelę galite pamatyti ČIA, artimiausių rungtynių tvarkaraštį rasite ČIA.

 

Varžybų rezultatai