Ketvirtus metus iš eilės moterų lygos finale – Kauno „ACME Žalgirio“ ir Kauno raj. HC „Garliavos SM -Cascados“ akistata

2018-05-03

Ketvirtus metus iš eilės Lietuvos moterų rankinio lygos finale santykius aiškinsis Kauno „ACME –Žalgiris“ ir Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“. Abi sezono lyderės pusfinaliuose įveikė varžoves iš Vilniaus ir tiesiausiu keliu žengė į finalą.

garliava finale2Praėjusių metų čempionės „Garliava SM – Cascada“ pusfinalyje susitiko su triukšmauti nusiteikusia Vilniaus „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ ekipa. Vis tik, pirmajame mače Garliavoje šeimininkės šventė pergalę rezultatu 39:26, o antrajame mače išvykoje 41:33.

Antrąjį susitikimą solidžiau pradėjo viešnios iš Garliavos, kurios įpusėjus pirmajam kėliniui jau pirmavo 14:8, tačiau iki kėlinio pabaigos Vilniaus merginos atsilikimą šiek tiek sumažino (23:19). Nors „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ bandė priešintis, tačiau antrajame kėlinyje Kauno rajono komandos puolimas ir toliau nestrigo. Greitai ir rezultatyviai žaidę Garliavos merginos tvirtai užbaigė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 41:33.

„Garliava SM – Cascada“: Laima Bernatavičiūtė 10, Greta Rinkevičiūtė 7, Karolina Sparnauskaitė 6, Emilė Aglinskaitė 5, Kamilė Bušaitė ir Evelina Dževerakaitė po 4.

Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Rita Repečkaitė ir Samanta Dunkulytė po 8, Inga Sadauskaitė 7, Gabrielė Pereklytė ir Auksė Sviderskienė po 3.

žalgiris finaleKitame pusfinalyje intrigos būta dar mažiau. Kauno „ACME – Žalgiris“ pirmąjį mačą laimėjo 36:18, o antrosiose rungtynėse jų varžovės Vilniaus „Alandeko – Vichy“ rimčiau pasipriešinti taip pat neįstengė. Antrasis tarpusavio mačas Vilniuje baigėsi 40:22 Kauno „ACME – Žalgirio“ ekipos naudai.

Reguliauras sezono nugalėtojos „ACME – Žalgiris“ merginos nuo savo varžovių atitrūko jau pirmojo kėlinio metu. Antano Skarbaliaus vadovaujama komanda greitai krovėsi pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 19:10. Antroji rungtynių pusė jau tebuvo formalumas, Vilniaus ekipa nebeįstengė sugrąžinti intrigos ir į finalą užtikrintai žengė kaunietės (40:22), kurios seriją laimėjo 2:0.

„ACME – Žalgiris“: Martyna Vaitkutė 7, Audinga Kniubaitė, Gerda Trušytė po 4, Klaudija Šidlauskytė, Laura Žukovaitė, Gabrielė Vaičiūtė ir Simona Kazlauskaitė po 3.

„Alandeko – Vichy“: Dominyka Andronik 6, Ieva Balčiūtė 4, Gabija Balevičiūtė, Greta Noreikaitė po 3.

Lietuvos moterų lygos finalo serija startuos jau gegužės 9 dieną. Kaip jau įprasta ten susitiks Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“ ir „ACME – Žalgiris“, serija bus žaidžiama iki trijų pergalių.