Klaipėdos „Dragūno“ pergalė prieš „Horizon/Kehra“ klubą išsaugo viltis patekti į kitą etapą

2017-03-05

simėnasKlaipėdos „Dragūno“ rankininkai šį savaitgalį padarė viską, kas priklauso nuo jų pačių tam, jog patektų į kitą Baltijos rankinio lygos etapą. Vakar klaipėdiečiai minimalia persvara 24:23 įveikė HC „Viljandi“ rankininkus, šiandien buvo nugalėta ir kita Estijos ekipa HC „Kehra/Horizon“. Pergalę šiose rungtynėse „Dragūnas“ šventė rezultatu 27:24.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių Klaipėdos rankininkai paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Jau sužaidus pirmąsias 10 susitikimo minučių „Dragūno“ persvara siekė 4 įvarčius (7:3), o po dar dešimties minučių ir 5 įvarčius (12:7). Tiesa, kėlinį kiek geriau užbaigė svečiai ir nors priekyje dar buvo Klaipėdos „Dragūnas“, tačiau persvara jau buvo vos du įvarčiai (14:12).

Po ilgosios pertraukos „Dragūnas“ ir toliau pirmavo praktiškai visų rungtynių metu, tačiau susikurti saugaus pranašumo jiems taip ir nepavyko. Likus žaisti iki mačo pabaigos kiek daugiau nei minutę „Dragūnas“ pirmavo vos 1 įvarčiu, o varžovai turėjo idealią progą pelnyti įvartį, bet tuomet fantastiškai sužaidė Benas Vaicekauskas, kuris atlaikė varžovo metimą, o kitoje aikštės pusėje klaipėdiečiai kamuolį pasiuntė tiesiai į „Horizon/Kehra“ vartus. Per likusį laiką estams jau nieko nuveikti nepavyko, o „Dragūnas“ pasižymėjo dar kartą paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir šventė pergalę rezultatu 27:24.

Ši pergalė išsaugojo realias klaipėdiečių galimybes prasibrauti į kitą Baltijos rankinio lygos etapą. Prieš šio savaitgalio susitikimus „Dragūno“ šansai patekti į varžybų ketvirtfinalį atrodė daugiau teoriniai, tačiau dabar jiems tereikia sulaukti palankaus rezultato iš Rygos, kur 18:00 val. Susitiks „Celtnieks“ ir HC „Viljandi“ ekipos. Rygos „Celtnieks“ pergalė atvertų „Dragūnui“ kelią į kitą varžybų etapą.

„Dragūnas“: Šarūnas Ugianskis ir Lukas Juškėnas po 6, Lukas Simėnas 5, Lukas Jurys 4, Benas Butkus 3, Mindaugas Meškauskas, Arvydas Bučius ir Laurynas Simonavičius po 1.

„Horizon/Kehra“: Mikita Yarmashevich 6, Indrek Normak 5, Siimo Tanavots 4, Jaan Kauge ir Anton Borauski po 2.