Lietuviai Čempionų lygos sezoną pradėjo pergalėmis

2015-09-20

Celės „Pivovarna Laško“Povilo Babarsko ir Aideno Malašinsko komandos Čempionų lygos sezoną pradėjo pergalėmis vienodu rezultatu 30:24. Tiesa, vienas lietuvis žaidė išvykoje, kitas – namie, o šeštadienį Turkijoje ir Ukrainoje vykusių rungtynių siužetas, nepaisant vienodo rezultato, buvo skirtingas kaip diena ir naktis.

Celės „Pivovarna Laško“ su 3 įvarčius įmetusiu P.Babarsku išvykoje nugalėjo Stambulo „Besiktas“ komandą. Zaporižės „Motor“ su 5 kartus pasižymėjusiu A.Malašinsku namie pranoko Skopjės „Metalurg“ ekipą.

Daug sunkiau laimėjo Slovėnijos čempionai. „Pivovarna Laško“ antrojo kėlinio viduryje pirmavo tik 20:19, bet tada 4 min. atkarpą laimėjo 4:1 ir tvirtai perėmė iniciatyvą.

„Motor“ dominavo nuo rungtynių pradžios, greitai nutolo 5:2 ir jokių problemų neturėjo iki finalo sirenos. Ukrainos čempionai keliskart pirmavo net 9 įvarčių skirtumu, bet pabaigoje atsipalaidavo ir leido svečiams truputį priartėti.

Ketvirtadienį du lietuviai buvo dar vienoje Čempionų lygos arenoje. Karščiausiai pirmojo turo dvikovai, kurioje susigrūmė Europos rankinio milžinai Zagrebo PPD ir „Kiel“ teisėjavo Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis.

Rungtynes 29:22 laimėjo beveik visą laiką pirmavę Kroatijos čempionai. Tiesa, galutinis rezultatas ne visai atspindėjo mačo eigą. Pusantro kėlinio Zagrebo rankininkai turėjo vos 1-2 įvarčių persvarą (iki 22:20) ir tik pabaigoje sugebėjo sunaikinti intrigą.

Zagrebo ekipa bus kita Celės klubo varžovė. Ši dvikova, vadinama „Balkanų rankinio El Clasico“, kelia milžinišką susidomėjimą. Nors iki PPD viešnagės dar liko savaitė (rungtynės vyks rugsėjo 26 d.) beveik pusė bilietų į Celės miesto „Zlatorog“ areną, kurioje yra apie 5 tūkstančius vietų, jau parduoti. Bilietai nėra labai brangūs – jie kainavo 8 eurus. Tiesa, likus savaitei iki rungtynių kaina didinama iki 10 eurų, o rungtynių dieną – iki 12 eurų.