„Lietuviškosios“ „Haukar“ ekipos į Islandijos taurės finalą nepateko

2016-02-28

Hafnarfjordziro „Haukar“ vyrų ir moterų komandoms, kuriose žaidžia Lietuvos rankininkai, nepavyko patekti į Islandijos taurės finalą. Tiek Giedrius Morkūnas ir „Haukar“ vyrai, tiek Ramunė Pekarskytė ir „Haukar“ moterys pralaimėjo pusfinalio rungtynes.

ramuneKetvirtadienį moterų turnyro pusfinalyje „Haukar“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo pripažino Seltjarnarneso „Grotta“ ekipos pranašumą 29:30. „Haukar“ beveik visą laiką pirmavo, o iki pagrindinio laiko pabaigos likus 5 min. vis dar turėjo dviejų įvarčių persvarą 23:21. Tačiau varžovės spėjo išlyginti rezultatą 24:24. Per pratęsimą „Haukar“ vėl nutolo dviem įvarčiais 27:25, bet ir vėl pranašumo neapgynė.

Tarp pralaimėjusių rezultatyviausiai žaidusi R.Pekarskytė įmetė 10 įvarčių.

„Haukar“ vyrai penktadienį nusileido Reikjaviko „Valur“ komandai 22:24. Vyrų pralaimėjimas buvo mažiau apmaudus, nes jie beveik visą laiką buvo besivejančių vaidmenyje, o vienu metu atsiliko net penkiais įvarčiais. Tiesa, antrojo kėlinio viduryje „Haukar“ persvėrė rezultatą, bet pranašumu džiaugėsi neilgai, o pabaigoje geriau žaidė „Valur“ rankininkai.11059964_10206974689476373_342362372495437237_n

„Haukar“ vyrų komanda yra Islandijos lygos lyderė, o gruodžio pabaigoje iškovojo šalies lygos taurę (finale įveikė „Valur“ ekipą 28:26). „Haukar“ moterys nacionalinėse pirmenybėse užima antrąją vietą, bet nuo lyderės „Grotta“ komandos atsilieka tik vienu tašku.

Abejos Islandijos taurės finalo rungtynės vyko šeštadienį. Vyrų taurę iškovojo „Valur“, moterų – Gardzabėrio „Stjarnan“. Abiejuose finaluose nesėkmes patyrė „Grotta“ klubo komandos.

Islandijos taurė

Vyrai

Pusfinalis

Reikjaviko „Valur“ – Hafnarfjordziro „Haukar“ (Morkūnas) 24:22.

Seltjarnarneso „Grotta“ – Gardzabėrio „Stjarnan“ 28:25.

Finalas

„Valur“ – „Grotta“ 25:23.

Moterys

Pusfinalis

Seltjarnarneso „Grotta“ – Hafnarfjordziro „Haukar“ (Pekarskytė 10) 30:29 (po pratęsimo).

Gardzabėrio „Stjarnan“ – Reikjaviko „Fylkir“ 26:21.