Lietuvos klubams nesėkminga diena Baltijos lygoje

2016-11-12

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai namie nesugebėjo įveikti Minsko „SKA“ rankininkų. Tai buvo jau antroji klaipėdiečių nesėkmė Baltijos pirmenybių starte. Be į Islandiją rungtyniauti išvykusio Igorio Kopyishinkio žaidę uostamiesčio rankininkai, varžovus iš Baltarusijos į priekį paleido jau pirmajame rungtynių kėlinyje ir po trisdešimties minučių atsilikinėjo rezultatu 14:17. Po pertraukos kardinaliai pakeisti įvykių Artūro Juškėno auklėtiniams nepavyko. Svečiai iš Baltarusijos nemažino apsukų ir pergalę šventė įtikinama 7 įvarčių persvara 26:33. Rezultatyviausias „Dragūno“ gretose buvo Lukas Simėnas, pelnęs 7 įvarčius, 6 pridėjo Lukas Juškėnas, po tris pelnė Laurynas Simonavičius bei Mindaugas Meškauskas. Rytoj 14:00„Dragūno“ varžovais bus Zaporožės „ZTR“ rankininkai, kurie kol kas žygiuoja be pralaimėjimų.

drabaviciusNesėkmingai rungtynių pabaiga susiklostė Vilniaus VHC „Šviesos“ ekipai, kuri rungtyniavo su Dobelės „Tenax“ klubu. Po pirmojo kėlinio sostinės ekipa dar pirmavo 12:11, tačiau antrajame kėlinyje varžovai buvo rezultatyvesni ir pergalę šventė minimaliu skirtumu 29:28. Nesustabdomas vilniečių gretose buvo Valdas Drabavičius, kuris pelnė net 10 įvarčių, jam geriausiai talkino 6 pelnęs Artūras Švilpa bei 5 pridėjęs Laurynas Pacevičius. Tai buvo antroji ir VHC „Šviesos“ nesėkmė Baltijos lygoje. Rytoj  13:00 val. Vilniaus VHC „Šviesa“ surems ginklus su Polvos „Serviti“ ekipa.

Būtent Polvos „Serviti“ rankininkai šiandien nuskriaudė kitą Lietuvos komandą – Kauno „Granitą – Karį“. Fantastiškas rungtynes Kauno klubo gretose sužaidė Vaidas Drevinskas, tačiau to jo komandai nepakako. Kauniečiai buvo priversti pripažinti svečių pergalę rezultatu 24:29 (11:14). Vaidas Drevinskas pasižymėjo net 11 tikslių metimų į varžovų vartus, 4 kartus vartus sėkmingai atakavo ir Paulius Šarkauskas, 3 įvarčius pelnė Modestas Štarolis. Tai buvo antroji kauniečių nesėkmė Baltijos lygoje, rytoj 14:00 val. pirmąją pergalę „Granitas – Karys“ bandys iškovoti rungtynėse prieš Dobelės „Tenax“ ekipą.