Lietuvos moterų lygoje antroji „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ pergalė

2017-11-06

Lietuvos aukščiausioje moterų rankinio lygoje savaitgalį sužaistos dar vienas susitikimas. Namuose žaidusi Vilniaus „Eglė – Šviesa – Tauras“ antroje rungtynių pusėje palaužė Šiaulių SM „Dubysos“ rankininkes rezultatu 38:24 (16:16).

šviesa eglė2

Visą pirmąjį rungtynių kėlinį vyko atkakli ir lygi kova, o šeimininkės nė per žingsnį nepaleido į priekį favoritėmis laikytų „Eglės – Šviesos“ merginų. Vienu metu vilnietės pirmavo rezultatu 9:6, tačiau ilgai tos persvaros išlaikyti nepajėgė ir gerai puolusi „Dubysa“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 16:16.

Antrajame kėlinyje iškart pradėjo ryškėti sostinės komandos persvara. Vieną atkarpą Karolio Kaladinsko vadovaujama ekipa laimėjo rezultatu 12:0 ir taip atsakė į visus šių rungtynių klausimus. Likęs susitikimo laikas jau tebuvo formalumas, vilnietės šventė pergalę rezultatu 38:24.

Tai buvo antroji vilniečių pergalė naujajame Lietuvos moterų lygos sezone, kadangi pirmajame ture jos buvo įveikę kitą sostinės ekipą – „Alandeko Vichy“. Tuo tarpu Šiaulių komanda per tris sužaistas rungtynes turi vieną tašką, kurį gavo po lygiųjų su ta pačia „Alandeko Vichy“ komanda. „Eglės – Šviesos – Tauro“ ekipos dabar lapkričio 12 dieną lauks išvyka į Garliavą, kur susitiks su praėjusių metų čempionėmis HC „Garliava SM – Cascada“ ekipa.

Vilniaus „Eglė – Šviesa – Tauras“: Rasa Mikalonytė 12, Rita Repečkaitė 5, Gabrielė Pereklytė ir Deimantė Pupšutė po 4, Auksė Sviderskienė ir Greta Sadauskaitė po 3, Samanta Dunkulytė, Aušra Šponė, Luka Jonaitytė po 2, Ugnė Malinauskaitė 1.

Šiaulių SM „Dubysa – ŠSG“: Urtė Mockevičiūtė 7, Augustė Vilimaitė, Ramunė Poškutė ir Rūta Abramauskaitė po 4, Rita Paukštė 2, Vaida Repečkienė, Sandra Avižinaitė, Kornelija Stankūnaitė po 1.

Karolis Kaladinskas („Eglė – Šviesa – Tauras“)

„Rungtynėse mūsų komandai pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi stabdyti varžovių atsitraukusias žaidėjas, ir pačios nemažai klydome. O per pertrauką padarėme išvadas gynyboje, kas leido sužaisti atkarpą 20:4 ir to dėka galėjo pažaisti ir mažiau žaidžiančios žaidėjos“