Lietuvos moterų rankinio lygoje sėkmė lydėjo Garliavos komandą

2016-10-02

Lietuvos moterų rankinio lygoje į tarpusavio kovą jau sezono pradžioje stojo praėjusių metų finalininkės Kauno „ACME – Žalgiris“ bei HC „Garliava“ merginos. Praėjusių metų finalo scenarijus nepasikartojo ir pergalę, savo žiūrovų akivaizdoje, iškovojo garliavietės, kurios praėjusių metų čempiones nugalėjo rezultatu 31:28 (13:11).
Rungtynės tarp lygos favoričių buvo itin permainingos ir atkaklios, Nors sėkmingiau abu kėlinius pradėjo Kauno „ACME – Žalgiris“, vėliau žaidimo kontrolę į savo rankas jau perimdavo Garliavos rankininkės. Vicečempionių gretose nesustabdoma šiose rungtynėse buvo Laura Masiulevičiūtė, kurios sąskaitoje net 10 pelnytų įvarčių. Būtent Laura ėmėsi iniciatyvos tada, kuomet ekipai to reikėjo labiausiai ir atvedė savo klubą į pergalę. Žalgiriečių tarpe rezultatyviausiai rungtyniavo Inesa Verbovik bei Dovilė Ilčiukaitė, abi jos pelnė po 6 įvarčius į „Garliavos“ vartus.

Iš viso šį sezoną Lietuvos moterų rankinio lygoje varžosi 8 komandos. Po sužaisto I – ojo lygos turo, laukia 3 savaičių pertrauka, kurios metu geriausios šalies rankininkės rinksis į Lietuvos moterų rankinio rinktinės stovyklą.