Lietuvos moterų rinktinė kelią į Europos čempionatą skinsis Alytuje

2017-07-01

alytujeLietuvos moterų rankinio rinktinės rudenį laukia dar vienas išbandymas. Pasaulio čempionato atrankos grupėje trečią vietą užėmusi moterų rinktinė pradės kovas dėl patekimo į 2018-ųjų metų Europos čempionatą Prancūzijoje.

Lietuvos moterų rinktinė pateko į 6 – ąją atrankos grupę, kurioje varžysis kartu su pajėgiomis Ispanijos, Vokietijos ir Turkijos rinktinėmis. Pirmąsias rungtynes jau rugsėjo 27 dieną pajėgiausios šalies rankininkės žais Oldenburgo mieste prieš Vokietijos nacionalinę komandą. Tuo tarpu pirmasis mūšis namuose laukia rugsėjo 30/spalio 1 dieną (tiksli data dar nėra nustatyta) su Ispanijos rankininkėmis.

Būtent rungtynėms su Ispanija pasirinktas gilias rankinio tradicijas turintis Alytaus miestas. LRF prezidentas Donatas Pasvenskas ir generalinis sekretorius Miglius Astrauskas viešėjo Alytaus miesto savivaldybėje, kur susitiko su meru Vytautu Grigaravičiumi. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės Alytuje organizuoti ne tik moterų rinktinės rungtynes su Ispanija, bet ir 2018 – ųjų metų LRF taurės finalinio ketverto varžybas.

Tiek Lietuvos moterų, tiek vyrų rinktinės jau yra puikiai pažįstamos su Alytumi, kadangi būtent šiame mieste pastaruoju metu yra rengiamos treniruočių stovyklos. Abiejų rinktinių tiek treneriai, tiek žaidėjai likdavo patenkinti sąlygomis Alytuje, todėl anot LRF prezidento Donato Pasvensko atėjo laikas šiame mieste surengti ir aukšto lygio rungtynes: „Mūsų šalies rinktinės, kurios Alytuje rengė treniruočių stovyklas, liko labai patenkintos suteiktomis sąlygomis, todėl, manome, jog tai yra tinkamiausia vieta pradėti Europos čempionato atrankos kovas. Alytaus rankinio gerbėjai gausiai renkasi palaikyti savo miesto komandos Lietuvos rankinio lygos kovose, todėl tikimės, jog ir moterų rinktinė sulauks jų aistringo palaikymo“.

Varžybų rezultatai