Lietuvos moterų rinktinė nusileido galingai rungtynėse startavusioms makedonėms

2017-06-02

lietuva - makedonijaLietuvos moterų rankinio rinktinė antrosiose kontrolinėse rungtynėse patyrė nesėkmę prieš Makedonijos rankininkes. Vakar rezultatu 27:26 įveikę šeimininkes turkes, šiandien pasaulio čempionato atrankos lemiamoms rungtynėms besiruošiančioms varžovėms, mūsų merginos nusileido rezultatu 24:31 (10:17).

Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių Makedonijos rankininkės sugebėjo atitrūkti nuo mūsų merginų ir susikurti solidų pranašumą. Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui varžovės turėjo 5 įvarčių persvarą (3:8), o per likusį laiką savo pranašumą dar ir padidino iki 7 (10:17).

Antrajame kėlinyje Lietuvos moterų rinktinė jau sustygavo savo žaidimą ir pradėjo mažinti deficitą. Vienu metu ekipas skyrė jau tik keturi įvarčiai (17:21), tačiau tai ir buvo viskas, ką šiame susitikime pavyko pasiekti mūsų merginoms. Makedonės likusį laiką sužaidė drausmingai ir susigrąžino sau 7 įvarčių persvarą, kuria ir laimėjo rungtynes.

Kitame mače vakar mūsų įveiktos turkės metė rimtą iššūkį Rusijos rinktinei, tačiau galiausiai turėjo pripažinti pastarųjų pranašumą 34:32 (18:18). Po pirmųjų dviejų dienų Rusijos rinktinė turi iškovojusi dvi pergales, mūsų ir Makedonijos rinktinės po vieną, o šeimininkės turkės kol kas be pergalių. Rytoj Lietuvos rankininkių laukia akistata su Rusijos rankinio rinktine.

Po šio pralaimėto susitikimo Bo Miltonas Andersonas teigė: „Pirma rungtynių pusė buvo labai prasta. Neišlaikėm koncentracijos puolime ir darėme klaidas ten, kur to daryti negalėjome. Per daug žaidėme individualiai, o ne kaip komanda. Po pertraukos padarėme tinkamas išvadas ir buvom priartėję prie varžovių, tačiau to žaidimo iki pat pabaigos išlaikyti nepavyko. Turime išmokti žaisti visas rungtynes vienodame lygyje.“

Varžybų rezultatai